Kryptoměnový trh je často považován za složitý a těžko přístupný. Jedním ze způsobů, jak odstranit tuto složitost, je snížit vstupní náročnost pro nové hráče a zájemce. Proto se společnost XCOEX při vývoji nových produktů zaměřila výhradně na nové uživatele, ale i zkušené nadšence pokročilých kryptoměnových nástrojů.

Posláním společnosti XCOEX je poskytovat co nejjednodušší, plně vybavenou, funkční a technicky vyspělou platformu pro své uživatele.

Rozhraní platformy XCOEX

XCOEX – Jednoduchá kryptoměnová směnárna

Jednoduchost, bezpečnost a osobitý přístup k uživatelům jsou pro XCOEX prioritou.

S platformou XCOEX každý pochopí, jak si koupit kryptoměnu. Registrace je jednoduchá – vše, co potřebujete k vytvoření účtu, je e-mailová adresa a heslo. Ihned po úspěšné registraci mohou uživatelé nakupovat množství kryptoměn. Mezi hlavní měny, které platforma podporuje, patří i BTC, BCH, ETH, XRP a LTC.

Po ověření vaší totožnosti, která netrvá déle než 5 minut, budete moci okamžitě vložit konvenční peníze (fiat) bankovním převodem (1 % provize z vkladu), nebo Visa / MasterCard (provize představuje 2.99 % při vkladu a 1.2 % při výběru). Zaměřujeme se na to, abychom nabízeli nejnižší ceny na trhu.

XCOEX – Směnárna, která funguje pro každého

Chceme, aby XCOEX používali jak začátečníci, tak zkušení obchodníci.

Ať už se jedná o ostříleného kryptoměnového tradera nebo čerstvého nováčka na trhu, garantujeme vysokou bezpečnost s povinnou dvoufaktorovou autentifikací a důvěryhodným řešením třetí strany pro ukládání kryptoměn offline v cold wallets (offline peněženky).

Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Obchodníci i investoři se mohou vždy spolehnout na unikátní nabídky, příznivé podmínky a nízké transakční sazby.

XCOEX – All-In-One řešení pro jakoukoliv potřebu v kryptoměnovém světě

Jediné řešení pro nás znamená jen jedno – jediného poskytovatele pro všechny vaše kryptoměnové potřeby.

S XCOEX můžete nakupovat, prodávat, vyměňovat a obchodovat s nejoblíbenějšími kryptoměnami pomocí bezplatné vestavěné peněženky.

Slovy Alexe Altgauzena, COO společnosti XCOEX:

„Pokud jde o kryptoměny a digitální obchodování, složitost nástrojů je jedním z hlavních problémů pro nováčky, kteří již tak soustřeďují své úsilí na pochopení fungování těchto trhů. To je důvod, proč jsme vytvořili XCOEX. Jednoduchá platforma, která se postará o všechny potřeby moderního uživatele ve světě kryptoměn. Jednoduchost je pro nás novým trendem v tomto odvětví.“

XCOEX je také vhodný pro jakékoliv zařízení. Ať už je to notebook, tablet nebo smartphone, ke kterému máte přístup kdykoliv a kdekoliv. Naši uživatelé mohou využít naši oficiální aplikaci prostřednictvím Apple App Store pro iOS, jakož i  Google Play pro Android.

XCOEX – Rostoucí komunita a personalizovaná podpora

Společnost XCOEX už vybudovala silnou komunitu, která neustále roste.

S naším support chatem se vám vždy rychle dostane odpovědi na jakýkoliv dotaz. Podpora je dostupná 24/7. Naši uživatelé se tak mohou těšit ze skvělé technické podpory. Všechny požadavky řešíme za méně než 5 minut.

A co víc, majitelé účtů budou brzy schopni oslovit náš tým nejen prostřednictvím platformy, ale i Telegramu.

Spustili jsme také program XCOEX Affiliates, který nabízí nejlepší míry konverze a zároveň umožňuje pobočkám profitovat ze značky XCOEX. Naše technologie poskytují přidruženým společnostem prvotřídní monitorovací systém, prostřednictvím něhož mohou snadno sledovat všechny registrace, kliknutí a návštěvnost.

Pokud máte zájem o spolupráci s námi, rádi se s Vámi spojíme! Pro více informací pošlete e-mail na adresu affiliates.support@xcoex.com.

XCOEX: To je mezinárodní tým složený z matematiků, makléřů, kodérů, UX a UI expertů. XCOEX tým neustále pracuje na nových řešeních tak, aby naši klienti byli vždy spokojeni s bezchybným uživatelským zážitkem. Poskytujeme rychlé, bezpečné a špičkové produkty. Pro jakékoliv dotazy prosím kontaktujte Annu Mensheninu nebo navštivte naši domovskou stránku.

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než učiní jakékoliv kroky týkající se zmiňovaných společností či produktů.