Sociální sítě jsou zaplaveny množstvím dotazů od lidí, kteří chtějí vědět, za co všechno mohou své kryptoměny utratit a kde všude se dá produkt nebo služba za kryptoměny nalézt. Slovenský tým přišel s projektem – vyhledávačem míst, služeb, kde se dá platit kryptoměnami. Tento projekt se jmenuje UseBit a snaží se pomoci k akceptaci kryptoměn jako platidla. Tvůrci UseBit nejsou nováčci ve světě kryptoměn a mají bohaté zkušenosti. Mezi jejich další projekty patří i úspěšná  slovenská směnárna KryptoTop s klientským kabinetem KryptoTop Premium.

Na co UseBit slouží?

Portál UseBit primárně slouží k vyhledávání a sdružování obchodníků a podnikatelů, kteří za své služby nebo produkty přijímají kryptoměnu a spojení se zákazníky, kteří chtějí platit kryptoměnou.

Na portálu UseBit máte na výběr ze tří základních kategorií:

  • Místa – čili obchody (ať už kamenné nebo online), kde akceptují kryptoměnu
  • Události – čili všechny možné akce, koncerty, besedy nebo školení, kde zaplatíte kryptem
  • Nemovitosti, které si můžete koupit nebo pronajmout za kryptoměnu

UseBit těmito třemi kategoriemi pokrývá hlavní část trhu, kde se může akceptovat kryptoměna. Postupem času se nabídka bude rozšiřovat i o ostatní části trhu. Navíc tvůrci jsou otevřeni nápadům, takže pokud nějaký máte, můžete jim ho adresovat.

Jaké jsou výhody UseBit.org?

Výhodou UseBitu je, že všechno máte pohromadě. Jednoduše si vyhledáte obchod nebo službu a zobrazí se Vám všechny potřebné informace jako web stránka, adresa a kontakt. Podnikatelé také mohou fotit své provozy, kde rádi přivítají své zákazníky. Navíc každý může ohodnotit daný provoz/eshop, a tak pomoci rozhodnout se dalším potenciálním zákazníkům.

Kdo se může na UseBit registrovat?

Registrovat se může úplně každý jeden z Vás, ať už jako společnost, nebo jednotlivec, který nepodniká. Po registraci si uživatel vytvoří seznam, kde akceptuje kryptoměnu za své služby nebo produkty. Uživatelé také mohou hodnotit provozy, služby, podniky a podělit se tak s jejich zkušenostmi a pomoct zkvalitnit služby, které jsou nám všem poskytovány.

Na podstránce prodejce/služby najdete všechny podstatné informace.

A co plány do budoucna?

Mezi budoucí cíle patří expanze portálu UseBit do světa, přidávání nových jazykových mutací a šíření tohoto „seznamu“ obchodníků a kryptoměnových fanoušků po okolních zemích. V současnosti tým UseBit pracuje na integraci českého a polského jazyka.

Věříme, že i díky portálu UseBit si k sobě najdou cestu nejen podnikatelé, kteří umí přijímat a platit kryptem, ale i běžní lidé, a tím realizovat náš společný cíl – akceptaci kryptoměn jako platidla. Pojďme spolu pozvednout povědomí o kryptoměnách.

Tým UseBit

Líbí se Vám projekt? Pomozte rozšířit UseBit.

Z proniknutí kryptoměn do povědomí a mainstreamu budou profitovat všichni. Nicméně, stále jsme jen na začátku, a jak víme, ty bývají těžké. Projekt UseBit se snaží usnadnit tuto cestu tím, že spojí všechny kryptoměnové fanoušky a inovátory. Ať už jste podnikatel, který věří kryptoměnám a chce dát o sobě vědět, kryptoměnový nadšenec, který chce utratit své kryptoměny, nebo inovátor, který chce rozšířit povědomí o kryptoměnách, služba UseBit je tu pro Vás.

Tým UseBit: Zaregistrujete se a otestujte si funkčnost portálu. Každá Vaše skvělá myšlenka nám velmi pomůže a budeme za ni velmi vděční. Vaše nápady, podněty a připomínky jsou pro nás velmi důležité. Spolu s týmem se nad nimi zamyslíme a zpracujeme je do nejbližších vylepšení tohoto projektu.

Pokud znáte obchodníka nebo společnost, která akceptuje kryptoměny, informujte je o možnosti bezplatně se zaregistrovat na naší doméně. Těmito kroky pomůžete k adopci kryptoměn a hlavně té části kryptokomunity, která chce v digitálním světě větší míru soukromí a svobody.

UseBit naleznete na této webové stránce nebo sociální síti Facebook.

Obsah tohoto článku je sponzorován.