V průmyslu, který má roční hodnotu přibližně $2 biliony, se cestovatelé při návštěvě nových destinací často snaží najít renomované místní průvodce.

Cestování opravdu rozšiřuje mysl. Cestovatelé se ale dnes stávají nejen odvážnějšími, co se týče destinací, ale jsou také náročnější ve svých očekáváních. Se silnou poptávkou na trhu po jediné aplikaci, která sjednocuje průvodce a turisty, je konečně tato služba tady.

Představujeme Guider.Travel – Uber cestování

Guider.Travel tvoří inovativní Android aplikace a webová stránka, která umožňuje cestujícím získat zdroj informací a hodnocení místních průvodců.

Platforma hostí 500 lídrů v oblasti v oblasti průvodcovských služeb z celého světa. Taktéž umožňuje návštěvníkům vybrat si recenzované průvodce, vhodné časy a vychutnat si památky – v mnoha směrech to je stejně jako Uber, ale na cestování!

Guider.Travel nabízí zjednodušené cestování a šetření peněz

Tým Guider.Travel je nejen vášnivý pro technologii, ale i pro cestovní ruch. Uvědomili si, že nemůžete „znovu objevit kolo“ na tak přeplněném trhu, ale můžete udělat cestování jednodušší a více osobní. To je cílem týmu Guider.Travel.

Platforma spojuje průvodce a návštěvníky přímo bez potřeby třetí strany – všechny exkurze budou přísně zkoumány a inovativní peer-to-peer blockchainová technologie zajistí, že obě strany povinně splní T&C (smluvní podmínky).

Proces nemůže být jednodušší. Zapnete aplikaci nebo navštívíte webové stránky, vyberete průvodce, kterého chcete, a přečtete si jejich recenze, požádáte o čas prohlídky a užíváte si. Jakmile prohlídka skončí, finanční prostředky budou uvolněny a následně můžete prohlídku ohodnotit!

Guider.Travel spouští IEO – Hledáme investory!

Cestovatelský ruch je velmi důležité odvětví a je stále oblíbenější oblastí a terčem jak pro FIAT, tak i pro kryptoměnové investice.

S cílem ušetřit čas, peníze a usnadnit dovolenou bude Guider.Travel platforma brzy spouštět jejich IEO.

Se spuštěním IEO se na trh dostanou tokeny, které budou prodávány tak, aby byl zajištěn stabilní tok kapitálu do této revoluční platformy. Tým za tímto projektem si uvědomil, že svět nemůže změnit, ale může učinit svět o něco menší.

MVP je připraven ke spuštění, ale potřebuje investice s 300,000,000 tokeny Guider.Travel (GDR). Minimální investice je na úrovni 0.1 ETH a všechny platby budou provedeny v ETH. Pro všechny další informace a podrobný investiční návrh si prosím přečtěte dokument white paper.

Platforma nebude v budoucnu vydávat dodatečné GDR tokeny a tudíž tato platforma je typu ICO Exchange Probit-Exchange, což znamená, že všechny nepřidělené a neprodané žetony budou zničeny.

Pro investory to představuje jedinečnou investiční nabídku. Guider.Travel také poskytuje referral marketing a tedy všechny zprostředkovatele (refferaly) odmění ve formě návratu až 10 % z investice. Pro TOP 10 referralů je tu nejnovější Samsung Galaxy S10!

Přidejte se k nám na naší cestě a pomozte změnit budoucnost cestování!

O Guider.Travel:

Guider je zcela unikátní platforma, která spojuje místní průvodce a cestovatele po celém světě. Pomocí inovativní peer-to-peer sítě je platforma přístupná, nabízí úsporu času a peněz a zároveň poskytuje návštěvníkům recenzované prohlídky. Veškeré další informace  najdete na webové stránce.

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než učiní jakékoli kroky týkající se zmiňovaných společností či produktů.