TRON byl již zalistován na více než 100 burzách, zatímco počet jeho obchodních párů neustále narůstá. Se 159 obchodními páry TRON překonal i Stellar

Mezi další novinky také patří:

  • Společnost Mars Finance vytvořila alianci s TRON Arcade Game Fund. Obě strany využijí své zdroje společně a rozsáhle kooperují v herním blockchainovém průmyslu“. 
  • Tron komunita rapidně roste – téměř 820,000 registrovaných uživatelů.
  • Tron vydal white paper 2.0.
  • Jsou známí již první vítězové Tik Tok contestu. Pro obdržení výhry musí kontaktovat TRON.
  • V roce 2019 TRON plánuje niTRON Summit v San Franciscu.

TRX Market – Nová decentralizovaná burza TRONu

Zdá se, že TRON zažívá své nejlepší časy, a to od doby, co spustil v červnu svůj MainNet.

Token byl zalistován na více než 100 burzách, které nabízejí párové obchodování mezi TRONem a jinými tokeny, stejně jako s fiat měnami.

Párové obchodování je obchodní strategie založená na obchodování dvou různých akcií ve stejném okamžiku. Při párovém obchodování investor vstupuje do jedné dlouhé pozice (long) a druhou akcii obchoduje v krátké pozici (short). Při párovém obchodování se vybírají dvě akcie s historicky korelovaným vývojem kurzu, většinou tedy ze stejného sektoru.

Se 159 obchodními páry TRON překonal Stellar, který má na „kontě” 157 párů. TRON je tedy úspěšnější, byť je v provozu jen od roku 2017 (Stellar je na trhu více než tři roky).

Nativní token TRONu (TRX) je nyní k dispozici na SWFT Blockchain trading platformě. Tato trading platforma dosahuje rychlých, bezpečných a levných transakcí díky užití blockchainových technologií a big datových technologií.

TRX Market, nová decentralizovaná burza (DEX) vyvinutá na TRON ekosystému, byla spuštěna tento týden. Burza se zaměřuje na klíčové prvky – bezpečnost, spolehlivost, otevřenost, transparentnost, rychlost a pohodlí.

Transakce jsou prováděny ve smart kontraktech, zatímco data jsou zaznamenána na blockchainu. Díky tomu jsou data neměnitelná, transparentní a dostupná v reálném čase. Decentralizovaná burza má vysokou úroveň bezpečnosti, neboť se nedotýká digitálních aktiv uživatelů. Uživatelé mohou navíc přímo obchodovat s použitím peněženky.

Tým technického vývoje „testoval zdvojení názvů tokenů“ a zatím optimalizuje ukládání dat a dynamických změn resource ceillingu.

Decentralizované burzy představují řešení bezpečnostních problémů. Jsou na to připraveny?

Rapidní růst TRON komunity a plánovaný summit

Program TRON Accelerator, který byl nedávno zahájen, roste na popularitě. K dnešnímu dni se do programu přihlásilo na 160 osob a týmů. Počet TRON účtů a registrací dosáhl rekordní výše přes 818 tisíc. TRON dodává, že „systém zůstává stabilní právě díky rapidnímu růstu”.

Globální expanze TRONu pokračuje bezproblémově. Tento startup uskutečnil své první setkání v hlavním městě Keni (Nairobi) a také v brazilském Florianopolis. Tyto kroky jsou pro společnost velmi významné. Těchto meetingů se zúčastnilo mnoho nadšenců a developerů, kteří dostali nové informace o programech TRON Accelerator, Project ATLAS a dalších. Tažní silou nového akceleračního programu TRON Accelerator je bezesporu velký zájem developerů, kteří se do tohoto programu registrovali a stále registrují.

Nárůst ekosystémů TRONu lze dokázat i s rapidním nárůstem followerů na sociálních sítích zakladatele Justina Suna.

V lednu 2019 se plánuje niTRON Summit, který se bude konat v San Franciscu. Hlavním řečníkem summitu bude Sanja Kon, místopředsedkyně pro globální partnerství společnosti UTRUST. Její řeč se zaměří na to, jak byl kryptoměnami přetvořen platební sektor.

Tim Byun, generální ředitel společnosti OKCoin USA, se rovněž zúčastní summitu a poskytne klíčový projev. Jeho řeč se zaměří i na to, jak se bude kryptoměnový průmysl vyvíjet v roce 2019.

Weiss Rating: V roce 2019 dosáhne Bitcoin nových rekordů, XRP se může stát nejhodnotnější kryptoměnou

Zdroj: blokt.com