Blockchain, poskytovatel populární kryptoměnové peněženky rozdává zdarma tokeny v kampani, kterou nazývá jako „největší rozdávání kryptoměn v historii“.

Doposud největší kryptoměnový airdrop v historii je organizovaný společností Blockchain. Během této kampaně mohou kryptonadšenci zdarma obdržet Stellar Lumens (XLM), je nutné však splnit několik požadavků, které jsou uvedené níže v článku.

Bez peněz ke kryptoměnám: Airdrop

Generální ředitel skupiny Blockchain Peter Smith uvedl, že Stellar Lumens byl vybraný, protože jeho podstata je „postavena na škálovatelnosti“ a má „aktivní a rostoucí ekosystém“.

Mnohým lidem se tato kampaň může zdát jako efektivní způsob zvýšení povědomí a uživatelské základny Blockchain peněženky. Smith ale prohlásil, že airdrop je součástí snahy o „zvýšení povědomí o aktivním používání kryptoměn“ a lidem umožní „otestovat, zkusit a obchodovat s novými důvěryhodnými kryptoaktivy bezpečným a jednoduchým způsobem“.

Podmínky rozdělování tokenů

Každý kryptonadšenec, který chce obdržet XLM tokeny v tomto airdropu, musí splňovat několik kritérií:

  • Účastník musí mít zaregistrovaný účet na peněžence Blockchain.
  • Účastník musí být ochotný ověřit svoji totožnost.
  • Jedna osoba může přijat XLM airdrop jen jednou.
  • Upřednostněni budou uživatelé se staršími peněženkami.
  • Jakmile uživatel XLM obdrží, může s nimi zacházet, jak uzná za vhodné.

Link na obdržení tokenů naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat: Platební síť Stellar Lumens

Společnost uživatelům peněženek Blockchain přerozdělí celkem přes půl milionu XLM tokenů, což činí hodnotu úctyhodných $125 milionů. Podle oficiálního vyhlášení by měla první skupina uživatelů obdržet své tokeny již v průběhu tohoto týdne. Množství XLM, které bude odesláno jednotlivci na jeho peněženku, nebylo společností zveřejněné.

Díky této iniciativě se Stellar stal prvním partnerem v airdropovém programu společnosti Blockchain.

Originální verze tohoto článku byla publikována na našem slovenském webu kryptoportal.sk