Zdravíme Vás přátelé a potencionální budoucí uživatelé našeho projektu Cryptonit. V následujících řádcích bych Vám rád představil náš nový projekt, ale myslím si, že by bylo vhodné, abych nejdřív představil sám sebe. Jmenuji se Jan Krejčí a momentálně zastávám pozici Marketing manažera Cryptonitu. Chtěl bych tímto i poděkovat KryptoPortalu, který nám umožnil tento článek zveřejnit.

Obsah

  • Co je to Cryptonit?
  • Těžba
  • Podíly
  • Odměny za doporučení
  • Roadmap
  • Odkazy (Projekt, kde můžete nalézt vše včetně Roadmap, soc. sítě, YouTube.)

Co je Cryptonit?

Cryptonit, jehož oficiální start byl v dubnu 2018 má k dnešnímu datu (20. Června 2018) 500 členů. Přicházíme s něčím, co v České republice ještě nebylo. Primární myšlenka tkví v propojení nemovitostního trhu s krypto trhem, jednoduše řečeno členové Cryptonit se složí na nemovitost v kryptoměnách pomocí kolektivní sdílené ekonomiky a zisk si rozdělí podle investovaného obnosu do vybraného nemovitostního projektu. Jelikož se stále rozjíždíme, je tato primární myšlenka zatím neuskutečněná, ale rozhodně se máte na co těšit. Určitě se nyní ptáte: „Co tedy od tohoto projektu nyní čekat?“. Ještě než vám to prozradím chci říct jedno: Pokud si kdykoli při čtení tohoto článku řekněte, že je to jen další internetový nesmysl, jehož reálnost si lze ověřit maximálně z písmenek na internetu. Je zde možnost se setkat a OSOBNĚ se přesvědčit o jeho reálnosti.

Těžba

Cryptonit Vám může poskytnout skvělou situaci k vytvoření pasivního příjmu. CEO projektu p. Holý Jan vlastní těžební rigy, jehož těžební sílu pronajímá. Vy si tak můžete bez starostí ohledně nedostatku grafických karet, nastavování, zajišťování provozních prostor a výpočtu spotřeby elektřiny pronajmout tuto sílu a vlastnit tak něco, co každý jistě chce. Způsob, jak si zajistit příjem bez starostí. Navíc jak jsem psal již v horní části. Můžete si vždy domluvit schůzku a na naše prostory se podívat. Máme 4 druhy tzv. balíčků, úhledně rozdělených do kategorií podle ceny a výkonu. (viz. obrázek).

Nemusíte se obávat, že pro vás nebude dostatek těžební síly. Naše priorita je mít vždy minimálně o 30% větší těžební sílu než momentálně pronajímáme. Těchto 30% si však taky nenecháváme pouze pro sebe a tím se dostáváme k další možnosti investice a to jsou podíly.

Podíly

Podíly na tomto projektu můžeme nazvat jako šanci pro vizionáře, které tento projekt osloví. Tak, jako oslovil mne. Sám jsem jako jeden z prvních zakoupil podíly a díky tomu jsem se s p. Holým seznámil a jeho myšlenka mne po odprezentování doslova uchvátila. Podíly bych v tomto případě okrajově přiřadil k (akciím). Momentálně je ke koupi 1420 těchto podílu z celkových 1500 s tím, že jejich cena je MOMENTÁLNĚ 1 LTC za kus, ale pozor. Jejich hodnota se zvedá. Čím více se prodá, tím víc stojí. Jak je vysvětleno v tabulce níže.

(tzn. prvních 25 podílu = 0.6LTC / 1 podíl atd.)

Co vám ale podíly zajistí? Na našich stránkách, kde naleznete mimochodem veškeré informace, které zde sděluji můžete najít další tabulku, kde je to vysvětlené. viz. níže: 

Odměny za doporučení

Jelikož chceme mít co nejméně prvků MLM. Nemáme tak zajímavé odměny jako ostatní, ale zato jsou reálné na reálném projektu a je jen na Vás pro co se rozhodnete. Jelikož chceme lidi připravit na naší budoucí kryptoměnu Cryptonit Coin, zavedli jsme u nás crypto pointy (crpt), jejichž nominální hodnotu jsme prozatím trvale určili na $0.25 za kus. Tyto pointy si můžete kdykoli vybrat a nechat si je odeslat ve formě LTC na vaši adresu, také je ale můžete převést na podíly. Tyto pointy můžete získávat i pokud zhola nic neinvestujete. Jak je ale získat? Způsoby jsou dva

  1. Doporučení: Za každého člena kterého přivedete, získáte určité množství pointů. Jaké? To zjistíte zde:

Nejedná se o převratné částky. Nejsme MLM ani žádné ponzi schéma, ale reálný projekt, který se snaží dát svým členům maximum. (tímto nechci napadat MLM, ale hovořím globálně jelikož má pověst jakou má)

POZOR! Po uskutečnění výběru, se vracíte zpátky na pozici Junior.

2. Pokud člověk, který se přihlásí z Vašeho linku zakoupí balíček, máte zde opět odměnu ve formě (crpt) jak můžete vidět v této tabulce. Je zde i přepočet na dolary pro lepší představu.

Balíček Odměna % CRPT Přepočet na $
Individual ($42) 1% 16.8 $0.42
MINI ($1,400) 2% 112 $28
OPTI ($5,000) 3% 600 $150
BIGI ($12,400) 3.5% 1,736 $434

Odměna vám náleží i za opakovaný nákup vašich klientů v přímé linii!

Roadmap

(Roadmap, můžete najít na našich stránkách, včetně všech informací)

Odkazy

Přijďte se podívat. Budeme se na Vás těšit!

 – Team Cryptonit

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než podniknou jakékoliv kroky týkající se zmíněných společností či produktů.