Blockchain se využívá v různých oblastech od financí a logistiky do zdravotnictví a hazardních her. Při implementaci blockchainu by společnosti měly zvážit právní aspekty používání této technologie.

22. března v rámci Blockchain & Bitcoin Conference Prague vystoupí partnerka advokátní kanceláře Squire Patton Boggs Danica Šebestová, která přiblíží téma právních otázek, které je třeba zvážit při realizaci blockchainového projektu.

Klíčové body přednášky:

  • problémy existujících právních předpisů;
  • smart kontrakty: právní stránka;
  • pravomoc, příslušnost a právní odpovědnost účastníků.

Danica Šebestová je expertka na finanční služby, M&A a obecné korporátní záležitosti. Má velké zkušenosti v oblasti financí, nemovitostí, korporátního a exportního financování. Zastupuje klienty při financování rozvoje a akvizic, refinancování a finančních restrukturalizacích.

Registrace >>>

První regulovaná kryptoměnová burza Currency.com je stříbrným sponzorem Blockchain & Bitcoin Conference Prague

Currency.com spustila v Bělorusku stejnojmennou regulovanou platformu pro obchodování s tokenizovanými cennými papíry. Jde o první kryptoměnovou burzu, která získala licenci podle běloruské vyhlášky č. 8 „O rozvoji digitální ekonomiky“.

Platforma Currency.com umožňuje obchodovat na trzích se surovinami, investovat do nejpopulárnějších indexů a akcií velkých světových společností. Momentálně se na burze obchoduje přes 150 typů tokenů. Burza akceptuje platby v BTC, ETH, dolarech, eurech, běloruských a ruských rublech.

Poslední možnost využít slevu!

Promo kód BBC80 platí od 13. do 20. března.

Web konference >>>