Počínaje 14. prosincem mohou uživatelé Coinbase z USA okamžitě převést své zůstatky na PayPal. Díky tomu budou mít ještě rychlejší přístup ke svým financím prostřednictvím světově nejrozšířenější platební platformy. Tyto převody jsou nejen rychlé, ale jsou také zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Coinbase se snaží udělat nejjednodušší a nejdůvěryhodnější platformu ze všech – a teď je převedení kryptoměn na peníze snazší a dostupnější než kdy předtím.

PayPal nabízí americkým uživatelům alternativu. V minulosti bylo k vybírání zůstatků zapotřebí ACH nebo Federal Wire account. Používání tradičních finančních sítí však může prodloužit výběr až o 2 pracovní dny.

Coinbase je k nezastavení

„Hledáme způsoby, jak se nejen vyrovnat tradičnímu bankovnictví, ale snažíme se ho překonat. Právě proto jsme integrovali tuto funkci a jsme si jistí, že rychlost a spolehlivost PayPal výběrů nám právě tohle umožní.“

Začít je velmi snadné. Stačí se pouze zaregistrovat na Coinbase a tam nalinkovat propojení na svůj PayPal účet. Pak stačí při výběru nastavit svůj PayPal účet jako možnost platby a svoje zůstatky můžete přesouvat okamžitě.

Facebook hledá blockchainové vývojáře ve velkém. Diskutuje se o spuštění vlastní kryptoměny!

Uživatelé Coinbase mají jasno: Chtějí být součástí tohoto otevřeného finančního systému. „Věříme, že tyto změny umožní více než jen vlastnit kryptoměny – umožní mít flexibilitu, používat je kdy a jak chcete.“ Tato integrace je velkým krokem kupředu v realizovaní vize, která má za cíl snadné a rychlé převody vašich zůstatků na hotovost.

I když nejste z Ameriky nezoufejte. PayPalové převody dorazí v roce 2019 i do dalších zemí.

CEO Coinbase: Kryptoměny ve virtuální realitě jsou další velkou aplikací blockchainu

Zdroj: blog.coinbase.com