FC Liverpool se spojil s mezinárodní herní a technologickou společností 1XBET v novém víceletém partnerství. 1xBet se stane oficiálním globálním sázkovým partnerem fotbalového klubu Liverpool, který umožní příznivcům využít exkluzivní nabídky a sportovní zábavu.

Partnerství s klubem využije společnost na zvýšení povědomí o značce v rámci svých klíčových globálních trhů prostřednictvím brandingu na stadionu v Anfieldu a brandingu na digitálních platformách Liverpool FC. Spolu s přístupem k hráčům z prvního týmu a legendám klubu tak poskytnou fanouškům další způsoby interakce a možnost angažovat se ve světě fotbalu.

1xBet, jedna z nejrychleji se rozvíjejících společností v sázkovém průmyslu, se může pochlubit největším počtem předzápasových a live sázek, vedle online her, jako jsou kasino a virtuální výherní automaty. Společně s fiat penězi společnost akceptuje i kryptoměny jako metodu vkladů a výběrů.

Billy Hogan, výkonný ředitel a hlavní obchodní ředitel FC Liverpool, řekl: 

„Jsme rádi, že můžeme přivítat 1XBET jako našeho nejnovějšího partnera. Jsem si jist, že jejich hry a speciální nabídky osloví naše fanoušky po celém světě. Těšíme se na začátek sezóny 2019/2020 ve spolupráci s nimi.“

Alex Sommers, mluvčí společnosti 1xBet, řekl: 

„FC Liverpool je jedním z nejznámějších fotbalových klubů na světě s bohatou historií a obrovskou globální fanbase. Jsme neskutečně nadšeni, že jsme se stali partnery klubu a můžeme tak přiblížit fanoušky ke sportovní akci prostřednictvím našich inovativních produktů a nadupaného sázkového zážitku.

Jsme velmi hrdí na vztah, který máme s FC Liverpool. Rádi bychom úzce spolupracovali s fanoušky po celém světě, abychom jim v nadcházející sezóně přinesli vzrušující možnosti zábavy a jedinečné nabídky.“

Společnost byla založena v roce 2007 a rychle expanduje do různých regionů světa, jako jsou Evropa, Asie, Afrika a Latinská Amerika, a již získala mnoho prestižních sportovních partnerství.

Fotbalový klub Liverpool
  • Liverpool FC byl založen v roce 1892 a patří k nejvýznamnějším a nejznámějším fotbalovým klubům na světě, který vyhrál 18 ligových titulů, sedm FA pohárů, osm ligových pohárů, šest evropských pohárů, tři poháry UEFA a tři evropské Superpoháry.
  • Jako společensky zodpovědný klub je FC Liverpool hrdý na své dědictví a hraje aktivní roli ve svých komunitách prostřednictvím oficiální charitativní organizace Liverpool FC Foundation. Ta se zaměřuje na vytváření životních příležitostí pro děti a mladé lidi v Merseyside a mimo ni. Program Červení sousedé pořádá události zaměřené konkrétně na zlepšení života lidí žijících v oblasti Anfield (L4, L5 a L6).
  • Liverpool FC je celosvětová značka a spolupracuje s předními obchodními partnery na celém světě, kteří poskytují bezkonkurenční obchodní příležitosti.
1xBet
  • Společnost založená v roce 2007. 1xBet je jednou z nejrychleji rostoucích sázkových značek po celém světě a vítězem ceny „Rising Star in Sports Betting Innovation 2018″. Svými sázkami zahrnují více než 1,000 akcí denně a poskytují více než 250 platebních řešení na celém světě včetně kryptoměn či zákaznické podpory ve více než 30 jazycích. 1xBet je dobře připraven na další expanzi v důsledku mnoha úspěšných řešení a unikátních sázkových produktů. Společnost je partnerem špičkových klubů a soutěží, které sdílejí stejně smýšlející principy.

https://1xbet.com