Není žádným překvapením, že na Slovensku vznikají kvalitní projekty v oblasti kryptoměn. Dobrý základ jim položili popularizátor Juraj Bednár a Pavel Lupták. V jejich stopách jdou další a tvoří produkty, které přinášejí komunitě značné výhody.

Jedním z následovníkem je i Vladimír Frčo a jeho projekt KryptoHUB. Cílem jeho projektu je poskytovat široké veřejnosti informace včas, nefiltrované a nezávisle na platformě.

Jeho projekt je založen na populární chatovací platformě Slack. Integruje do ní hned několik informačních zdrojů. V anglickém jazyce jsou to různé zdroje z Facebooku, Twitteru, Redditu a jiných sociálních sítí.

Pro ty, co se neradi trápíte s angličtinou, jsou zde pro Vás i zdroje v češtině. Mezi nimi je i náš KryptoPortal. Takže neváhejte a přidejte se.

Kromě informací ze světa kryptoměn a blockchainu na KtyptoHUB najdete i signály, které vám pomohou při obchodování. Připomenu, že nejde o žádné pochybné pump & dump signály, ale o plně automatické signály, založené na indikátorech.

KryptoHUB vznikl ze samotné potřeby autora mít informace vždy po ruce. A zároveň se chtěl zbavit velkého množství notifikací. Všechny tyto vlastnosti našel v Slack platformě, která má desktopovou i mobilní verzi. Zda jste za počítačem, nebo máte pouze mobil, vždy jste včas informováni.

Abyste nebyli oznámeními zahlceni, můžete si je vypínat, nebo být upozorněni pouze na vámi vybrané slova. Zajímají vás informace z pohledu zisku? Nastavíte si oznámení na slova: list, listed, listing, exchange, exchanges, added, fork, burn, halving nebo airdrop.

Nechcete přijímat oznámení během určitých hodin? I to je možné. Nastavíte si nerušení oznámeními během večera. Dokonce je možné rozlišovat mezi desktop a mobilními upozorněními.

Autor k Slack natočil i video, ve kterém vysvětluje výhody této platformy

Během natáčení videa ještě chyběly zprávy v češtině. Ty jsou už ale přidány. Platforma se neustále rozvíjí a můžete se těšit na další užitečné vylepšení. Takovou novinkou by měly být události z kalendářů kryptoměn.

Pokud se bude chystat fork nebo airdrop, budete o tom vědět mezi prvními.

Zaujaly vás tyto informace?

Přidejte se ke KryptoHUB komunitě. Klikněte na odkaz, vypište svou emailovou adresu. Důležité je vypsat skutečnou adresu.

elack e-mail

Přijde vám ověřovací email, ve kterém kliknete na tlačítko „Confirm Email.“

potvrd email

Přesměruje vás na stránku s registrací, kde vypíšete své jméno nebo přezdívku. Nemusí to být vaše skutečné jméno. Do pole password napíšete heslo a stisknete tlačítko „Next“.

A jste tu!
Pokud slack znáte nebo nechcete absolvovat tutoriál, stiskněte „Skip the tutorial.“

skip_tutorial

Jste připraveni objevovat?

V levém panelu jsou kanály (channels). Každý z nich má svou funkci.

kanálů

  • #cz_sk_news – zde najdete zprávy v češtině. Právě zde najdete zprávy a články i z KryptoPortal blogu.
  • #general – obecná diskuse o všem, co vás zajímá z oblasti kryptoměn
  • #long_runner – signály založené na indikátorech SMA200 a SMA50
  • #news – je kanál pro zprávy ze světa. Je do něj začleněna služba Cryptopanic, která sbírá data z několika sociálních sítí
  • #random – zde je diskuse na různá témata

Pokud do chatovacího řádku napíšete příkaz „/ join #“, zobrazí se vám další kanály, do kterých se můžete přidat.

Potřebujete pomoci se službou KryptoHUB? Napište svou otázku do kanálu  #support.

Za více než měsíc fungování si službu oblíbilo téměř 200 uživatelů a přeneslo se 5400 zprávCelá služba je zdarma a bez reklamy.

Co říkáte? Stojí to za vyzkoušení?