TRON, blockchainový ekosystém, nedávno zveřejnil mezinárodní verzi své týdenní zprávy, ve které podrobně popsal technické projekty i směrování komunity a její rozvoj. Nedávno proběhl Tik Tok contest, kterého se zúčastnilo mnoho vysokoškolských studentů a hovořilo se o brzkém vydání Tron Ecosystem Co-Builder Plan (ECP).  Rovněž odhalil, že probíhají testy na multipodpisovou peněženku. Odhalena je i spolupráce s gumi Cryptos.

Tron  Foundation dokončil optimalizaci logiky synchronizačního modulu sítě, což výrazně zlepšuje zpracování zpráv. Dosáhl také dynamických změn resource ceilingu a vylepšuje rozhraní SolidityNode.

Během týdne TRON oznámil svou soutěž Tik Tok, kterou pojmenoval „Duet s Justinem Sunem”, které se zúčastnili uživatelé z celého světa. Na vítěze čekaly ceny v hodnotě 10,000 čínských jüanů (přibližně 33,000 korun), bude se soutěžit například o iWatch, 6666 TRX a mnoho dalšího.

ČTĚTE TAKÉ:

Tron a Verge: dokáží se zařadit mezi elitní altcoiny?

Rovněž úspěšně uskutečnil komunitní setkání s 200 studenty prestižní čínské univerzity v Pekingu, která nesla název „TRON pro budoucnost: Blockchainová technologie a ekosystém”, a to ve spolupráci s platformou DCHI. Ta pomáhá vývojářům her při hostování jejich her založených na blockchainu a urychluje jejich vývoj již v rané fázi projektu.

Vytvoření lepší komunity TRONu

Tron Foundation uvedla, že úspěšně zahájila svůj akcelerátorský program pro podporu inovací v DLT (Digital Ledger Technologies) ekosystému a blockchainových developerů, a ocení až 56 zúčastněných týmů. Vítězný tým se může těšit na výhru $200,000. K dnešnímu dni se úspěšně registrovalo na tuto akci přes 100 týmů.

I když ještě nebyl uvedený datum vydání Tron Ecosystem Co-Builderu (ECP), bylo naznačeno, že se bude jednat o platformu pro komunikaci a spolupráci s Tron Foundation a tím pomohou dApps developerům, freelance vývojářům a novým firmám založeným na TRONu.

Aby TRON mohl podpořit další inovace, oznámil založení herního blockchainového fondu Tron Arcade, a v příštích třech letech investuje přes 100 milionů dolarů.

Na závěr byla spuštěna nová verze Tron 3.2 a ve své skupině na Discordu má již více než 1,200 vývojářů.

Fond TRON Arcade oznámil investiční partnerství s gumi Cryptos

TRON Arcade je nová investiční skupina TRONu, která oznámila, že bude spolupracovat s gumi Cryptos. Společně investují do projektů, které využívají blockchainovou technologii, a tím chtějí změnit, jakým způsobem jsou hry vyvíjeny a využívány.

ČTĚTE TAKÉ:

Webová stránka LightningHood obsahuje slibné projekty a zdroje pro Lightning Network

Ray Zhang, výkonný ředitel společnosti gumi Cryptos, říká:

„Hráči jsou často prvními uživateli jakékoli nové technologie. Gumi Cryptos není výhradně herní fond, přesto fundované startupy mohou získat užitek z toho, že se zaměřujeme na vstup společností na japonský trh. Máme silný gaming network, TRON platformy a distribuční kanály.”

Roy Liu, ředitel divize Business Development společnosti TRON, uvedl:

„Je skvělé vidět, že tradiční herní vůdce jako gumi také věnuje pozornost nově vznikající blockchainové herní divizi. Obě strany věříme, že blockchain gaming povede k další vlně osvojení nově vznikající technologie u masy lidí. TRON Arcade umožní developerům rozlet fantazie pro vývoj her zítřka. TRON Arcade a jejich partneři budou využívat naše zdroje, sítě a odborné znalosti.“

Zdroj: blokt.com