Kryptoměny jsou vzrušující, ale také umí být i hektické a dynamické. V jejich světě se na každodenní bázi děje nesčetně událostí – od velkých konferencí přes semináře, různé airdropy nebo hard forky. Správný kryptoměnový investor nebo trader si je dobře vědomý, že pokud chce být úspěšný, musí toto vše sledovat. V současnosti se takzvané kryptoměnové kalendáře těší velké popularitě. V tomto článku Vám přinášíme 5 nejlepších nástrojů, které Vám pomohou sledovat a zorientovat se v kryptosféře.

Coinmarketcal

Coinmarketcal vznikl jen před rokem, ale momentálně je to pravděpodobně  nejznámější platforma svého druhu. Během své relativně krátké historie byl model fungování platformy vylepšený natolik, že v současnosti dokážete na tomto portálu najít téměř všechny podstatné informace. Ty jsou přidávány komunitou, avšak před samotným zveřejněným podléhají přísným kontrolám a filtrům. Na stránce najdete informace o různých konferencích, seminářích, airdropech tokenů, zalistování kryptoměn na burzy, vydávání aktualizací softwaru a mnohem více. Platforma umožňuje filtrovat příspěvky podle kryptoměny, burzy, typu informace či datumu. Navíc, Coinmarketcal má dobře fungující Telegram, Twitter či emailový newsletter, díky čemuž dokážete být neustále v obraze.

Stránka: coinmarketcal.com

Coinmarketcal obsahuje všechny potřebné informace, které kryptonadšenec může hledat.

Coinmarketcap

Coinmarketcap je obecně známý jako stránka s tržními údaji pro kryptoměny. Nedávno se však Coinmarketcap rozhodl převzít část byznys modelu svého jmenovce Coinmarketcal. Stránka s událostmi je poměrně jednoduchá, ale postačí na základní sledování konferencí a seminářů.

Stránka: coinmarketcap.com/events

Coinmarkecap nabízí jednoduchý přehled kryptoměnových událostí.

Kryptocal

Kryptocal je zajímavý projekt, který kombinuje seznamy ICO s obecnými zpravodajskými událostmi. Uživatelům umožňuje filtrovat podle kategorií, jako jsou airdropy, bounty programy, konference, hardforky či meetupy. Pokud chcete zjistit, co se děje kolem konkrétní kryptoměny, je více než pravděpodobné, že právě zde naleznete podstránku věnovanou Vašemu favoritovi. Co se týče obsaženými podrobnostmi informací, i když Kryptocal nemůže soupeřit s Coinmarketcal, dobře navrženou a přehlednou stránku ocení mnoho kryptonadšenců.

Stránka: kryptocal.com

Kryptocal vyniká výborně navrženou stránkou.

Cryptocalendar

Cryptocalendar sice není až tak uživatelsky přátelský jako někteří jeho konkurenti, avšak tato platforma je výborným nástrojem pro získání přehledu o počtu a rozsahu událostí v určitý den. Funkce vyhledávání funguje velmi dobře. Pokud máte zájem, přesměruje Vás přímo na stránku událostí Vaší oblíbené kryptoměny.

Stránka: cryptocalendar.pro

Cryptocalendar nabízí snadno přehledný seznam událostí v určitý den,

Coinscalendar

Coinscalendar má několik vychytávek, které stojí za povšimnutí. Počet kategorií a podporovaných mincí je opravdu obrovský. Navíc, pokud jste někdy hledali krypto kalendář, který Vám umožní vyhledávat nadcházející události související s white paperem, Coinscalendar je ten pravý pro Vás.

Stránka: coinscalendar.com

Na Coinscalendar najdete i informace o white paperu či roadmapách.

Zdroj: news.bitcoin.com