Ve Švýcarsku spojili síly dva inovativní poskytovatelé finančních řešení. Burza digitálních aktiv založená na technologii blockchain Lykke a technologicko-finanční specialista „nové generace“ GENTWO zpřístupnily možnost investovat do tokenu Lykke přes tradiční švýcarské certifikáty kompatibilní se švýcarským ISIN.

Skutečná inovace prostřednictvím účelově orientovaných partnerství

Dceřiná společnost GENTWO Digital vytvořila z Lykke tokenů cenné papíry – společně známé jako LyCI Service Tokeny (ticker: LyCI). Tato jedinečná expertíza týkající se digitálních aktiv byla připravena na běžné investice na tradičních finančních trzích. Novým sekuritizovaným produktem je open-end index tracker, účastnický certifikát založený na původním utility tokenu LyCI. Certifikáty představují nejjednodušší a nejznámější typ v produktové kategorii strukturovaných produktů. Odrážejí cenovou výkonnost podkladového aktiva v poměru 1: 1. Nový Lykke index open-end tracker je dodáván se švýcarským kódem ISIN, díky čemuž je snadno dostupný pro kvalifikované a velké investory, přičemž stále využívá sílu blockchainové inovace.

Vždy investujte do TOP 25 digitálních aktiv

Základním kamenem LyCI je utility token, který umožňuje nákup TOP 25 kryptoměnových aktiv na základě indexované tržní kapitalizace. To vše v jedné transakci. LyCI Service Token je oceňován v reálném čase a aktualizován minutu po minutě. LyCI je prvním tokenem svého druhu a usnadňuje uživatelům výběr vítězů, diverzifikaci rizika a zjednodušení správy komplexního a rychle se rozvíjejícího kryptoodvětví. Tyto nové tokeny představují vynikající odbornost v rámci segmentu blockchain a přináší unikátní nastavení emise, které transformuje digitální aktiva do formátu, jenž se používá ve financích již celá desetiletí. To vše má potenciál urychlit blockchainovou revoluci pro kvalifikované investory na celém světě – od fondů rodinného bohatství až po plnohodnotné institucionalizované investory.

Společný vývoj inovativních produktů znamená společně formovat tržní prostředí

Stále více důležitější jsou partnerství mezi specializovanými poskytovateli služeb, jako je Lykke a GENTWO Digital. Jsou výhledové a ukazují skutečnou inovační sílu. Nová spolupráce mezi společnostmi Lykke a GENTWO také ukazuje, že starý svět tradičních financí a nový svět blockchainových technologií bude stále více převyšovat. To by mělo vytvořit nové hodnoty a potenciál růstu na obou zmíněných frontách.

Patrick Loepfe, zakladatel a předseda společnosti GENTWO, řekl:

„Jednoduchým, běžným produktem a jednou transakcí je možné investovat do výjimečného tokenu Lykke, a tím pádem do 25 slibných digitálních aktiv najednou. Tradiční finanční trh nemá zatím nic efektivnější. Investoři rychle rozpoznají přidanou hodnotu, kterou naše společné odborné znalosti vytvoří. Jsme stavitelé mostů a budeme v tom pokračovat.“


Richard Olsen, zakladatel a generální ředitel společnosti Lykke, se vyjádřil:

„Tento nový produkt je pro nás velmi vzrušující, protože představuje propojení mezi tím, co tu je, a tím, co přijde dál. Do dnešního dne bylo pro mnoho tradičních investorů těžké najít cestu k digitálním aktivům a sladit tuto novou inovativní třídu aktiv s vlastními portfolii. Tento nový produkt, který vzešel z partnerství mezi společnostmi Lykke a GENTWO, poskytne cestu a nakonec překlene dva světy tradičních financí a budoucnost založenou na blockchainu.“

O společnosti Lykke

Společnost Lykke se sídlem v Zugu je mezinárodně působící švýcarská společnost, která buduje globální trh pro bezplatnou výměnu finančních aktiv. Posláním Lykke je demokratizovat finance využitím síly blockchainu. Odstraněním tržních překážek bude Lykke poskytovat rovný přístup k digitalizaci a obchodování s prakticky jakýmkoliv aktivem, odkudkoliv na světě.

Lykke index: www.lykke.com/lyci/, Lykke: www.lykke.com

O společnosti GENTWO a GENTWO Digital

Inovativní specialista na sekuritizaci se sídlem v Curychu GENTWO vytvořil novou generaci finančních produktů. Společnost umožňuje institucionálním klientům sekuritizovat nejen bankovní, ale i nebankovní majetek prostřednictvím švýcarského ISIN. Zaměření se na tzv. podrozvahové investiční produkty řeší problém klesajících marží a růstových bariér pro mnohé účastníky finančního trhu. Vytváří nový výkonný potenciál vytvářením přístupu k teoreticky neomezenému světu aktiv. Finanční zprostředkovatelé, včetně bank, mohou použít GENTWO na realizaci svých vlastních produktových a obchodních inovací. GENTWO Digital je společný podnik se sídlem v Crypto Valley v Zugu ve Švýcarsku. To dělá digitální majetek jednoduše obchodovatelný a mění ho na konvenční cenné papíry (investiční certifikáty).

GENTWO Digital: www.g2d.io, GENTWO: www.g2fp.com

Kontakt GENTWO: Kontakt Lykke:
Sandra Chattopadhyay
Marina de Mattos
Vedoucí marketingu a komunikace
Vedoucí marketingu
E-mail: sc@g2fp.com
E-mail: press@lykke.com
Tel.: +41 44 512 75 06
Tel.: +41 76 227 41 63
www.g2fp.com/blog www.lykke.com