Celý svět již dlouhodobě trpí epidemií podvodů. Ročně tak na tyto podvody připadá až $3.24 bilionu. Roste tak potřeba platformy ke zmírnění tohoto rizika napříč odvětvími, hranicemi a kulturami. Se zmíněným problémem chce pomoci i platforma Kuverit.

Kuverit: Globální platforma poskytující obchodní záruky

Podvod přichází ve všech formách a velikostech a má potenciál zničit nejen produkt, ale i jeho dobré jméno či jméno celé společnosti, pokud není správně zmanažován.

Kuverit pomáhá zmírnit toto riziko poskytnutím záruk tam, kde existuje možnost finanční ztráty.

Od prodeje nemovitostí až po komodity a množství dalšího spojuje všechny transakce s ručitelem. A tam, kde je alespoň jistá forma jistoty, výrazně klesá riziko podvodu. Cílem aplikace je účinná ochrana před rizikem. Ať už jste investor, podnikatel, zákazník nebo poskytovatel služeb, aplikace Kuverit vám poskytne bezprecedentní ochranu.

Přeshraniční transakce jsou často omezovány kulturními, platebními a logistickými rozdíly. Posláním společnosti Kuverit je překonat tyto rozdíly pomocí její platformy na bázi ručitele, která vám umožní obchodovat prakticky cokoli!

Projekt již vyvolal velký zájem a získal si podporu Guida Schmitze Krummachera, předtím člena Tezos Foundation, Cardana a Lisk. Kromě toho projekt dále buduje svou značku a zanedlouho přivítá dva nové členy představenstva z komunity Kuverit!

Záruka transakcí se Smart technologií

Systém je jednoduchý na používání. Pokud jste prodejcem nebo vlastníkem projektu, jednoduše si vytvoříte požadavek na záruku. Když váš požadavek akceptuje ručitel, jste chráněn od jakékoli finanční ztráty.

Pro ručitele je to ještě jednodušší. Vytvoříte si účet, vyhledáte otevřené projekty, které chcete podpořit, nastavíte si minimální úroveň poplatků a potom kliknete na položku Kuver Now. Takto se automaticky vytvoří inteligentní smlouva – smart kontrakt, který bude dohlížet na dodržování stanovených pravidel. Po spuštění dojde k revoluci v mezinárodních transakcích snížením rizik a globální podnikání bude ještě o něco blíže.

Více informací naleznete ve white paperu.

Kuverit uvádí na trh i své ICO

Společnost tvrdí, že Kuverit ICO bude jiné než ostatní počáteční nabídky mincí. Zaměřuje se totiž na všechny investory. A na rozdíl od jiných ICO neupřednostňuje institucionální investory.

Platforma bude plně funkční ještě před hlavní fází ICO, což je pozitivní pro každý ICO projekt. Tým Kuverit má opravdu ambiciózní plány na růst a je plně zaměřen na podporu mezinárodního obchodu. Včera tak začala první fáze ICO, jejímž cílem je vybudovat platformu.

Investoři jsou také v bezpečí s vědomím, že platforma využívá plně licencovaného makléře s bezpečnými vázanými escrow účty.

Od 20. března do 20. dubna je předprodej nastaven tak, aby přilákal značnou pozornost. Cena jednoho tokenu je nastavena na $0.001. Kuverit poskytuje jedinečný, bezpečnější třífázový přístup k fundraisingu pomocí ICO.

Po dokončení předprodeje a první fáze bude mít vývojářský tým tříměsíční dobu na vybudování produktu před spuštěním hlavní fáze ICO. Očekávání jsou tedy vstoupit do hlavní prodejní fáze s plně funkční aplikací.

Nenechte si ujít výhodu včasného nákupu a zúčastněte se předprodeje již nyní! Pomozte odstranit riziko ze všech transakcí, ať už hmotných nebo nehmotných. Připojte se ke komunitě Kuverit ještě dnes! Pokud byste se chtěli dozvědět více, neváhejte se na nás kdykoli obrátit.

O společnosti

Kuverit je globální peer-to-peer platforma pro vzájemnou záruku a ochranu, která je určena k ochraně čehokoli pro kohokoli. Prostřednictvím inovativní aplikace pro smartphony v kombinaci s firemním a institucionálním uspořádáním se bude společnost Kuverit snažit o postupné snižování globálních podvodů a zvyšování bezpečnosti spotřebitele při současném využívání základních funkcí technologie blockchain. Více informací naleznete na domovské stránce projektu.

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než učiní jakékoli kroky týkající se zmiňovaných společností či produktů.