Za naši několikaletou historii, jako zpravodajského média s nezanedbatelným dopadem na československou kryptosféru, nás s prosbou o spolupráci oslovilo několik signálních skupin, více i méně známých. Až dosud jsme všechny odmítli. Po bližším prozkoumání se totiž vždy vyskytl podstatný problém, který nám nedovolil spolupráci navázat. Prioritou pro KryptoPortal byla, a stále je, serióznost a dobrá reputace. Z dosavadních signálních skupin, které nás oslovily, jsme neuzavřeli spolupráci z pádných důvodů jako nekorektnost vedení, pochybné pozadí společnosti, zavádění členů, nezveřejňování či dokonce manipulace statistik.

Poté, co nás před pár měsíci oslovil projekt Crypto Wampum, jsme podrobili tuto skupinu důkladné analýze. Profesionální a osobní přístup, vysoká úspěšnost signálů spojená s transparentností (která se týká i nevydařených obchodů) nás příjemně překvapily. Obzvláště si ceníme osobního kryptoměnového experta, který je přidělen každému členovi a který poradí s mnoha otázkami – profesionálního i amatérského aspektu. S týmem Crypto Wampum jsme udělali rozhovor, jehož cílem je představit Vám tuto skupinu se vším, co nabízí.

O co se jedná?

Jednoduše řečeno, Crypto Wampum je signální skupina, jejímž posláním je sdílet se zákazníky obchodní signály a maximalizovat jejich zisk. Naše služby se skládají ze dvou hlavních větví, které nás odlišují od konkurence.

První větev našich služeb se skládá ze signální skupiny fungující na síti Telegram, kde poskytujeme oznámení na správný nákup a prodej kryptoměn, popřípadě obchodování na páku na burzách Binance a Bitmex.

Naše signálová skupina také nabízí dodatečný kanál VIP zdroje“, který obsahuje ty nejkvalitnější signály zpracovávané našim týmem. Ty získáváme a poctivě analyzujeme z desítek zahraničních elitních skupin, které si sami platíme a využíváme je pro správu našeho vlastního kapitálu. Čili signály, které s vámi sdílíme, jsou tytéž, které používáme i my pro správu našeho portfolia. Toto našim členům poskytuje kvalitní pohled na sentiment, tedy názor na trh ostatních zahraničních skupin, což získávají jako bonusový produkt ZDARMA k členství.

Druhou větví našich služeb je nepřetržité poskytování podpory našim členům. Každý člen má přiděleného osobního kryptoexperta, který je plně k dispozici a je možné ho využít a kontaktovat kdykoliv – buď textově, nebo telefonicky.

Jaký je Váš cíl?

Naším cílem je zajistit skutečnou ziskovost našim členům stejně, jak se to úspěšně daří nám. Máme vlastní negativní zkušenosti se signálovými skupinami, a proto jsme se rozhodli spustit něco, co bude bez výmluv fungovat ziskově v každé situaci na trhu a kde bude daný cíl ziskovost, ne návody a tutoriály. Tyto cíle se nám úspěšně daří plnit už rok, našim členům se jejich vlastní kapitál daří zhodnocovat každotýdenně stejně jako nám. Budujeme společné impérium zaměřené na skutečné zisky, které bezpečné obchodování se správnými informacemi poskytuje.

Jak projekt funguje z organizačního hlediska?

Pro vlastní investiční fond máme různé kooperace s profesionálními zahraničními tradery, zakoupené různé skupiny, tvoříme vlastní analýzy a vyhodnocování obchodní aktivity na Bitmexu či Binance. Pokud očekáváme od trhu pokles, signály ztlumíme a zajistíme aktivitu zaměřenou na pokles. Pokud očekáváme na trhu růst, naše aktivita se naopak zvýší a uzavíráme zejména pozice typu LONG.

Projekt funguje již více než 1 rok, členové našeho týmu ale působí v kryptoměnách déle. Naše zkušenosti, týkající se arbitrážních obchodů, pasivního zhodnocování kapitálu roboty, tradingu na základě vlastních odhadů či vlastních skupin, jsme vložili do projektu Crypto Wampum. Mimo jiné se snažíme našim klientům šetřit i čas. Naše signály vám na nákup zaberou jen několik minut a následně už jen pasivně sledujeme jejich vývoj, protože prodejní limity si stanovíme předem.

Co Crypto Wampum nabízí?

Naše produktové varianty jsou složeny z produktů určených k obchodování na burze Bitmex (primárně každodenní aktivita na poklesech a růstech), obchodování na burze Binance (altcoiny obchodujeme podle situace na trhu), podpory od osobního kryptoexperta (dokáže Vás naučit práci na Bitmexu i od úplných začátků), VIP zdroje v celkové hodnotě několika desítek drahých zahraničních zdrojů. Proč se věnujeme signálům, pokud jsme sami ziskoví, je jednoduché. Příjem pro nás představuje i samotná skupina Crypto Wampum. A těší nás sledovat, jak obchodníci, kteří se dlouhé měsíce nemohli dostat z recese, najednou poznávají reálně ziskovou práci. Poplatek za tyto signály je skutečně minimální – měsíční tarif je jen 49 €, a to kompletně všechny produkty a služby. Ostatní varianty máme uvedené u nás na webové stránce.

Jak přistupujete ke svým členům?

Věříme naší práci natolik, že pokud nebudete se svým členstvím spokojeni, nebo kvůli určité časové vytíženosti nestihnete realizovat naše obchody, či jiný důvod, ponecháme Vás na nabrání dostatečného zisku v našich kanálech zcela ZDARMA. Crypto Wampum byl vytvořen pro lidi, takže na základě toho jsme k nim zvolili i přístup a záleží nám na jejich ziskovosti a recenzi. I toto je jeden z aspektů, který nás odlišuje od konkurence

Jaké jsou výsledky a statistiky vašich obchodů?

Naše reputace a výsledky jsou naše vizitka. Proto pravidelně sdílíme s našimi členy statistiky úspěšnosti obchodů. Na transparentní sdílení našich výsledků využíváme naše veřejné telegramové skupiny a příležitostně i náš instagramový profil. Naše výsledky sdílíme transparentně, nebojíme se přiznat ztráty a stop-lossy, jelikož počet ziskových obchodů je každotýdenně podstatně vyšší, čímž si dokážeme udržovat vysokou rentabilitu. O konkrétní ziskovosti nelze hovořit, protože je nejprve nutné si sestavit money-management na základě povahy obchodníka. Z naší denní aktivity se však za normálních podmínek dá hravě získat dvoj až trojciferný profit z investovaného kapitálu.

Jsou pro mě vhodné Vaše služby, pokud mám práci? Budu to stíhat? 

Stíhat to určitě budete, na reakci stačí někdy až několik hodin, nákup je dobré realizovat v rozpětí několika minut od zveřejnění. Určitě víte, jak rychle dokáže kryptoměnový trh reagovat. Mnoho našich členů obchoduje zveřejněné signály přímo ze smartphonu.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů můžete přímo kontaktovat tým Crypto Wampum na tel. č. +421 905 223 527. Pro rychlejší komunikaci doporučujeme zavolat. Tým rychle a ochotně řeší veškeré Vaše dotazy a otázky.