Kryptoměnové airdropy se stávají stále populárnějším způsobem, jak rozšířit komunitu nebo zájem o určitý kryptoměnový/blockchain projekt. Během airdropu se volně rozdává menší množství určité kryptoměny. A řekněme si na rovinu, komu se myšlenka zdarma získaného, ​​i když menšího množství kryptoměny nezamlouvá?

Airdrop

Aidrop je fakticky přidělení kryptoměny zdarma zájemcům, kteří splní určité podmínky. Zpravidla se jedná o zadání e-mail adresy, přidání se do Telegram skupiny nebo sledování Twitteru daného projektu. Někdy se však tokeny v rámci airdropu rozdělují zdarma uživatelům, který drží jinou kryptoměnu. Jako příklad uvedeme březnovou distribuci Ontology (ONT) držitelům kryptoměny NEO.

Kryptoměnový airdrop je volná distribuce tokenů uživatelům, kteří se o něj přihlásí nebo držitelům jiné kryptoměny.

Tyto kryptoměny můžete momentálně získat v airdropu

V tomto článku Vám uvedeme pár aidropů, ze kterých můžete zdarma získat pár tokenů.

Swachhcoin (Swach)

Web: swachhcoin.com

Nadace Swachhcoin je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je rozsáhlá práce na přepracování sektoru odpadového hospodářství využitím blockchain technologie, adaptivní inteligence a zpracováním velkého objemu dat (Big data).

 

Získání tokenů: Vyplňte následující formulář, připojte se k Telegram skupině. Na svou peněženku, která podporuje ERC-20 tokeny, získáte kryptoměny v hodnotě $5.

XcelToken (Xcel)

Web:  xceltoken.com

XcelToken je digitální měna, kterou lze použít na zaplacení letenek, hotelů, restaurací, barů a lázní. Token je tedy určen pro použití v hotelnictví a cestovním ruchu.

Získání tokenů: Vyplňte formulář, připojte se k Telegram skupině, sledujte Facebook a Twitter a získejte 100 mincí (ERC-20 tokeny).

BitMinutes (BMT)

Web:  bitminutes.com

BitMinutes je digitální měna určena zejména na půjčování a převod peněz. Cílem BMT je vyřešit obrovský problém: Nepřístupné bankovní služby v zemích třetího světa. Projekt má za cíl poskytnout finanční služby dvěma miliardám lidem na celém světě – včetně lidí, kteří dosud přístup k takovým službám vůbec neměli.

Získání tokenů: Připojte se k Telegram skupině přes tento link a získejte 25 mincí.

Globatalent (GBT)

Web:  globatalent.com

Decentralizovaná platforma pro sport, která řeší problematiku sponzorského práva, práva na přestupy sportovců a mnoha jiných, které se v současnosti ve sportu jako takovém vyskytují. Podobné služby jsou momentálně centralizované jen několika společnostmi nebo agenturami.

Získání tokenů: Přes tento link se přidejte to Telegram skupiny pro získání 75 mincí, sledováním jejich Twitteru máte možnost získat dalších 75 mincí.