V tomto článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o kryptoměnové burze Binance – jak si jednoduše můžete založit účet na této burze a jak si na ni poslat Vaše kryptoměny.

Binance nabízí široké spektrum kryptoměn

Ať už patříte mezi začínající kryptonadšence, kteří si právě koupili první Bitcoin, nebo mezi ostřílené investory, kteří obchodují na denní bázi, dříve či později si budete chtít rozšířit své porfolio o jiné kryptoměny, takzvané altcoiny (alternativní kryptoměny). Velkou trojici kryptoměn Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) je možné zakoupit na každé burze, ale Vy jste se rozhodli investovat do exotičtější kryptoměny. Všude čtete a posloucháte o kryptoměnách jako XVG, NEO, WTC, ADA a přemýšlíte, na kterou burzu je nejvhodnější se zaregistrovat. V tomto článku se dozvíte, jaké výhody nabízí Binance od ostatních burz a jak si založit účet na této burze.

Binance je jednou z nejrychleji se rozvíjejících burz na trhu s kryptoměnami. Pokud bude tento trend pokračovat, zanedlouho se stane největší kryptoměnovou burzou na světě. Binance je burza se sídlem v Číně a mezinárodní působností.

Čím Binance vyniká nad konkurenčními burzami je čisté a  jednoduché rozhraní (vhodné pro začátečníky), vysoká stabilita serverů, aplikace na smartphone. Nejsilnější a nejatraktivnější vlastností Binance je však množství kryptoměn, které zde můžete zakoupit. Momentálně repertoár Binance obsahuje více než 230 kryptoměnových párů a nové stále přibývají. Takže ať už jste promeškali ICO nebo jen chcete investovat do altcoinů, na Binance Vaši kryptoměnu pravděpodobně najdete. Na Binance nelze obchodovat s FIAT měnami (běžné peníze jako eura či koruny), na burze se obchoduje výhradně s kryptoměnami. Všechny altcoiny je možné koupit za BTC, ETH nebo LTC a popřípadě za jiné kryptoměny.

Na Binance aktuálně najdete BTC, ETH, BNB a USDT  kryptoměnové páry. To znamená, že pokud se rozhodnete nakupovat altcoiny například za LTC (Litecoin), musíte si ho nejprve změnit za některou ze čtyř zmíněných kryptoměn.

BNB  je Binance coin, který byl vytvořen během ICO na zafinancování vývoje právě Binance burzy.

Registrace

Připravili jsme si pro Vás podrobný návod, jak si na Binance založit účet. Jak se sami přesvědčíte, registrace na tuto burzu je jednoduchá a rychlá. Pro registraci prosím použijte následující link. Nic Vás to nebude stát a zároveň tím  podpoříte KryptoPortal. Přispějete tak k rozvoji a zvýšení kvality Vašeho oblíbeného informačního portálu o kryptoměnách. Děkujeme.

https://www.binance.com/?ref=13930111

  • Klikněte na „Create Account“  uprostřed webové stránky.

Úvodní stránka Binance

  • Vyplňte potřebné informace. Doporučujeme silné heslo obsahující číslice, znaky a speciální znaky (vykřičník, otazník, @, atd.) Pro lepší zabezpečení Vašeho účtu.

Registrační formulář

  • Zaškrtněte políčko „I agree to Binance ‚s Terms Of Use“ a klikněte na „Register„. Ukáže se Vám nové okno. V něm klikněte na kroužek a posuňte ho doprava tak, aby puzzle dílek přesně zapadl.

Puzzle captcha

  • Následně Vám přijde potvrzující e-mail. Otevřete e-mail, klikněte na „Verify Email“ a hotovo! Váš účet na Binance je vytvořen a od teď můžete obchodovat s kryptoměnami!

Emailové potvrzení o registraci

Vklad kryptoměn

Jak jsme psali výše v článku, na Binance se obchoduje výhradně v kryptoměnách. Pokud si budete chtít koupit určitý altcoin, budete ho muset koupit za kryptoměnu, kterou už na burze máte (zpravidla BTC, ETH nebo LTC).

  • Pro deposit (vklad) kryptoměn na Binance se nejprve přihlaste na Váš účet. Následně klikněte v pravém horním rohu na „Funds“ a potom na „Deposits Withdrawals„.

Vkládání nabídek vkladů

  • Z nabídky si vyberte kryptoměnu, kterou chcete na Binance poslat. Klikněte na „Deposit„.

Vytvoření peněženky pro deposit konkrétní měny

  • Objeví se Vám adresa peněženky na Binance. Toto je peněženka, kterou pro Vás vytvoří burza a nevlastníte od ní privátní klíče. Na tuto adresu si můžete poslat kryptoměny z Vaší peněženky nebo z jiné kryptoměnové burzy.

Adresa pro deposit dané kryptoměny

  • Binance automaticky potvrdí Váš vklad. Dodatečné podrobnosti o vkladech a výběrech naleznete na stránce „Funds -> History„.

Historie vkladů a výběrů

Nyní už můžete obchodovat s altcoiny. Kryptoměny doporučujeme kupovat za ETH. Vyhnete se tak vysokým poplatkům a dlouhé transakční rychlosti, jak je to v případě BTC.

V případě dotazů/nejasností nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme. Přejeme hodně štěstí s obchodováním!

Kryptoměnová burza Binance: Jak nakupovat kryptoměny (2. část)

Originální verze tohoto článku byla publikována na našem slovenském webu kryptoportal.sk