Každoroční Blockchain & Bitcoin Conference Prague pořádaná společností Smile-Expo se bude i letos konat v Česku.

V České republice proběhne v pořadí již pátý ročník Blockchain & Bitcoin Conference Prague, konference věnovaná blockchainu a kryptoměnám, kterou organizuje společnost Smile-Expo. Akce se zúčastní experti na blockchain, podnikatelé a investoři z různých zemí světa.

Témata konference

Odborníci z vedoucích blockchainových společností promluví o aktuálních trendech na světovém trhu kryptoměn a podělí se o své názory na budoucí vývoj nejen blockchainové technologie.

Mezi klíčová témata, na která se můžete těšit, patří:

  • blockchain: příležitosti a rizika;
  • smart kontrakty a blockchainové aplikace;
  • budoucnost Bitcoinu;
  • rozvoj blockchainu v České republice.

Kromě toho v rámci konference proběhne i panelová diskuse, formát diskuse mezi významnými odborníky na kryptoměny, kteří již mnohokrát dokázali získat pozornost posluchačů. Experti budou diskutovat i o stále se zdůrazňujících právních aspektech využití blockchainu v podnikání a otázkách legislativní regulace kryptoměn.

Demonstrační zóna a networking

Představitelé předních společností a blockchainových startupů z celého světa blíže představí účastníkům konference své nové projekty.

V rámci výstavy budou prezentována nová zařízení pro těžbu kryptoměn či software a praktická řešení pro podnikání v oblasti blockchainu.

Prostor pro networking umožní rozšířit síť obchodních kontaktů, popovídat si s kolegy z oboru a najít partnery pro spolupráci na nových projektech.

Organizátor

Organizátorem konference je mezinárodní společnost Smile-Expo, která uspořádala již 50 úspěšných akcí věnovaných blockchainu ve 24 zemích.

Veškeré podrobnosti a kompletní program naleznete na stránkách Blockchain & Bitcoin Conference Prague.

Přečtěte si výstup z loňské konference:

Pražská Bitcoin & Blockchain konference je úspešně za námi