Jak roste globální používání kryptoměn, roste i regulace a kontrola digitálních transakcí. Blockchain již dlouho poskytuje pseudoanonymitu uživatelům z celého spektra průmyslových odvětví. Spolu s jeho růstem narůstá ale i poptávka po pokročilé bezpečnosti a ochraně identity. To se však nyní změní.

Představujeme Vám BitMix.Biz – Bezpečný Bitcoinový Mixer

Rostoucí počet držitelů kryptoměn, kteří očekávají a vyžadují standard zvýšené bezpečnosti a soukromí, hledá vhodnou službu, která by jim zajistila anonymitu.

A právě o tom je náš produkt. Cílem naší služby je poskytovat bezkonkurenční soukromí pro neustále rostoucí počet našich uživatelů. Způsob, jakým se uskutečňují Bitcoinové (BTC) nebo kterékoliv jiné kryptoměnové transakce, je sice bezpečný, avšak stopa po těchto transakcích je navždy zapsána do veřejného blockchainu.

Tyto sledovatelné záznamy poskytují stopu z jednoho řetězce do druhého, které při trochu snahy dokáží být využity na přiřazení transakce k uživateli. Avšak dočasným smícháním prostředků mezi peněženkami s jinými finančními prostředky se transakce stávají anonymními.

Směšovač kryptoměn je tedy jednoduchý ale vysoce účinný způsob, jak zajistit úplnou anonymitu na blockchainu.

Bezpečná alternativa ke kryptoměnovým transakcím

Vytvořením objednávky na naší platformě služba smíchá přijaté množství mincí a tím efektivně odstraní stopu, která by mohla být zneužita k vystopování transakce zpět ke zdroji. Bez ohledu na zdroj finančních prostředků naše digitální řešení poskytuje zabezpečení transakční anonymity pro uživatele.

Naše anonymizační služba vyžaduje jen minimální množství informací, které je třeba uvést. Navíc jako dodatečné opatření všechny záznamy o transakcích, jakož i veškeré osobní údaje, vymaže do 72 hodin.

Jednoduchá a ověřitelná platforma na zamíchávání mincí

Začít používat naši službu je jednoduché – stačí vyplnit krátký formulář a vytvořit účet.

Naše služba BitMix akceptuje BTC, Litecoin (LTC) a brzy přidá i Ether (ETH). Jakmile se zaregistrujete, vyberte a odešlete částku, kterou chcete smíchat s adresou BitMix. Mince se potom po smíchání pošlou přímo zpět. Je to jednoduchý, rychlý a bezpečný proces!

V zájmu transparentnosti poskytujeme i plně ověřitelný záruční list o garanci kvality našich služeb.

Nízké poplatky za úplnou anonymitu

Jedny z nejnižších poplatků v odvětví spojené s nejmodernější technologií zaručují jednoduchý proces a navíc bez možnosti dostat se k historii transakcí uživatele.

Ve většině případů (výjimečně to může trvat až 24 hodin) je transakce okamžitá a funguje jako každá jiná kryptoměnová služba. BitMix poskytuje dodatečnou úroveň soukromí.

Nejmodernější technologie – Budoucnost Bitcoinových směšovačů

Náš systém umožňuje okamžitě očistit finanční prostředky a poskytnout jedinečnou diskrétnost. Technologie je zcela nová, ale testovaná, ověřená a s tisíci spokojenými uživateli technologie BitMix nadále dokazuje, že je pro zákazníky tou nejlepší volbou.

Jako další úroveň zabezpečení má systém zabudovanou funkci, která nabízí kompletní randomizaci transakcí – jednoduše vyberte „auto-randomization“, abyste narušili potenciální analýzy řetězce tím, že vyberete dva nebo vícero vstupních bloků pro doručování prostředků.

S růstem naší platformy rostou i provize, kterými jsou naši partneři odměňováni. Staňte se partnerem BitMixu i Vy!

Přidejte se k tisícům uživatelům, kteří již dnes aktivně směšují své mince!

O BitMix: BitMix je Bitcoinový směšovač, který svým klientům nabízí skutečnou kryptoanonymitu. Mícháním mincí mezi peněženkami a mezi kryptoměnami se přeruší zdrojová a transakční stopa. BitMix poskytuje bezpečné a technicky pokročilé řešení pro digitální transakce. Pro více informací navštivte www.bitmix.biz/en

Více informací o limitech a technických specifikacích systému naleznete v našich FAQ.

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než učiní jakékoli kroky týkající se zmiňovaných společností či produktů.