Společnost Globatalent a její globální, na blockchainu založený, market pro sportovní aktivity oznámil spuštění své nové platformy. Ta má za cíl tokenizovat sportovní kluby a sportovce v celkové hodnotě 5 milionů dolarů.

Se zalistováním GBT tokenu do CoinMarketCapu, Bitforexu a LATOKENu postupuje Globatalent mimo jiné ve své road mapě podle očekávání. Další velký krok v odvětví blockchainu a sportovního průmyslu je právě oficiální spuštění zmiňované sportovně-obchodní platformy. Jde o inovativní prostor, který umožní lidem moderně podporovat své kluby, idoly a budoucí sportovní hvězdy.

„Uvedení platformy Globatalent na trh je pro nás dalším velkým úspěchem. Náš tým během posledních několika měsíců pracoval velmi tvrdě. Cílem byl vývoj silné platformy s nejmodernější technologií, která umožní každému hloubkové a interaktivní zapojení se do světa sportu,“ uvedl Sunil Bhardwaj, generální ředitel společnosti Globatalent.

Služba Globaltalent tak nabízí možnost zapojit se do financování vašeho oblíbeného sportovce či týmu nebo klubu. Funguje to podobně jako Kickstarter, ale ve světě sportu. Za případnou podporu jsou pak udělovány benefity a zisky.

Dohody o tokenizaci klubů a sportovců v hodnotě více než deseti milionů dolarů již byly úspěšně uzavřeny. Vše v rámci různých sportů včetně fotbalu, basketbalu, tenisu a F1. Nejdůležitější funkcionalita je právě možnost založit a financovat sportovní projekty.

V žebříčku CoinMarketCap se GBT nachází kolem 600. místa, na které se probojoval v průběhu dvou měsíců. Svou cestu začínal na chvostu seznamu, podle tržní kapitalizace byl zařazen na 1,900. místě. To představuje obrovský skok pro token Globatalent a dává důvěru v postupný růst.

„Globatalent má velké cíle a sny: Naším cílem je v průběhu několika let zpracovávat čtyřicet milionů dolarů v transakcích prostřednictvím naší platformy a dosáhnout více než jeden milion uživatelů. To vše přispěje k transparentnímu a modernímu sportovnímu ekosystému,“ vysvětlil Bhardwaj.

Na platformě jsou již spuštěny první kampaně v několika sportovních disciplínách. Zmíníme například klub Europa Point FCZentro Basket Madrid či tenistu Davida Vegu.

O společnosti Globaltalent

Globatalent je globální trh, který umožňuje lidem z celého světa financovat a obchodovat se svými oblíbenými sportovci, sportovními idoly.

Dáme každému šanci podílet se na podpoře sportovců, či dokonce objevit a vsadit na příští velký talent. Naším cílem je přinést do této platformy ty nejlepší sportovní idoly na světě.

Vytvořili jsme ekosystém založený na technologii blockchain, která umožňuje lidem hladce a transparentně obchodovat a vyměňovat si tokeny. Náš revoluční produkt je již v provozu a je podporován některými z největších sportovních talentů na světě.

Pro jakékoli dotazy, prosím, kontaktujte Gaby Treiband nebo navštivte naši  domovskou stránku.

contact@globatalent.com