1. Co je genesis mining
2. Newsletter
3. Proč využít cloud mining od Genesis mining

1. Genesis mining je společnost založená v roce 2014 a poskytuje cloud mining. Patří mezi největší v segmentu, což dokazuje i jejich aktivní účast na různých kryptoměnových událostech po celém světě. Jednoduše řečeno se můžete stát „minerem“, bez nutnosti vlastnit hardware. Kryptoměny těží například na Islandu, přičemž využívají nízkou cenu energie. Jak vypadá jejich „farma“ si můžete prohlédnout například v tomto videu.

2. Společnost prodává kontrakty na těžbu různých kryptoměn. Pro velký zájem jsou již delší dobu vyprodány. Před dvěma dny byl však poslán všem newsletter, který obsahoval shrnutí roku 2017 a také vize na rok 2018. Mimo jiné bylo oznámeno i otevření prodeje kontraktů na těžbu ETH. Volný překlad „dopisu“ od ředitele společnosti:

Drazí mineři,

náš tým v Genesis Mining doufá, že vy a vaše rodiny jste měli dobrý začátek do nového roku!

2017 byl neuvěřitelný. Cena Bitcoinu dosáhla ke konci roku historické maximum $ 20 000 a tedy bylo mnoho důvodů k radosti. A jelikož nové možnosti se na nás valily ze všech stran, téměř každý viděl čeho je krypto trh schopný a my jsme rádi, že toho můžeme být součástí spolu s Vámi.

Abychom vám přiblížili náš pohled na to, co loni probíhalo v krypto byznysu, vytvořili jsme video, ve kterém se vracíme k událostem minulého roku a představujeme plány Genesis Mining na 2018. A jako bonus jsme do videa přidali prohlídku jedné z našich nových „těžáren“, kterou jsme nedávno dokončili!

12 minutové video je k dispozici na Facebooku a Youtube.

Také bychom rádi informovali, že jsme začali nový předprodej Etherea pro naše stávající zákazníky! Pokud jste si v roce 2017 koupili jakoukoliv hashpower, tak máte při nákupu přednost! Toto je jen malý důkaz naší vděčnosti za vaši důvěru v naši značku, a toho že se každý den usilujeme zvýšit kvalitu našich zákaznických služeb. Po tom, jak měli všichni naši stávající zákazníci příležitost koupit si hashpower, prodej bude otevřený i pro ostatní.

Také bychom chtěli informovat, že kvůli zvyšujícímu se množství transakcí přes každý Blockchain, jsme zvýšili vstupné ceny a minimální splatné množství pro Ethereum. Důvod proč jsme se takto rozhodli je ten, že málo hashpower vytvoří výplatu při které a) trvá příliš dlouho, aby se vyplatilo ji vyplatit a b) nepokryje současné poplatky za transakce. Monitorujeme situaci, abychom maximalizovali efektivitu a zároveň měli pod kontrolou všechny k síti se vztahující situace.

Od začátku jsme se agresivně soustředili na Ethereum, a mnoho z Vás se ptalo, co se stane s Vaší těžařskou smlouvou v případě, že v budoucnu Ethereum přejde na Proof-of-Stake. Můžeme Vás ujistit, že budeme nadále přidávat nové kryptoměny, u kterých těžba závisí na GPU a umožníme Vám hlasovat za ty, které chcete nejvíce. Těžařský trh pro na GPU založené proof-of-work měny se stále rozšiřuje a snažíme se zajistit co největší zásobu. Takže v případě, že by došlo k POS předtím než vám za dva roky skončí Eth kontrakt, budete moci plynule přejít na těžbu jiných kryptoměn.

Už nyní jsme přidali Bitcoin Gold (BTG) jako možnost při smlouvách na tažení přes Zcash (equihash algoritmus) a jako automatickou možnost obchodování při všech ostatních typech smluv. V průběhu následujících týdnů budeme průběžně přidávat další a další měny.

Na konec bych rád dodal že stále pracujeme na zlepšení našich služeb, takže zůstaňte naladěni na různé malé vylepšení, která udělají těžení jednodušším.

Děkujeme za všechno

Marco Streng

3. Cloud mining je obecně méně výnosný jako domácí verze, ale je určitě přístupnější pro lidi bez technických znalostí a zkušeností. Na zahájení stačí kreditní karta nebo kryptoměna (Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Dogecoin) na platbu za výkon a kryptoměnová peněženka (veřejná adresa) na výplatu vytěžené kryptoměny. Připravili jsme pro Vás návod, jak se zaregistrovat a začít těžit.

Zřeknutí se záruky: Genesis Mining nabízí k pronájmu hardware pro klienty pro důlní účely. Klientům, kteří pronajmou hardware pouze za investičních podmínek, se připomíná, že pečlivě posoudí podkladová rizika takové investice do hardwaru.