Začátkem ledna překonala hodnota světového kryptoměnového trhu $ 700 miliard, což je historicky nejvyšší hodnota všech kombinovaných kryptoměn. Důvodem prudkého zvýšení celkové hodnoty, bylo zvýšení cen více než 1400 kryptoměn v oběhu.

Vzhledem k velkému potenciálu pro růst se stále více obchodníků a investorů zajímá o krypto svět. Počet lidí, kteří se zajímají o kryptoměny z důvodu zájmu o investice je nejvyšší v historii. Nicméně investice do kryptoměn je jiné než například obchodování s akciemi na e-Trade, protože e-Trade je prostředníkem mezi burzou a investory. Zprostředkovatelé a jiné třetí strany při obchodování na decentralizovaných burzách neexistují.

Útočiště před jihokorejským zákazem krypto obchodování

Mladá společnost CoinSpark, jejíž byznys model je zaměřen na její investory a obchodníky, se plánuje stát novým typem decentralizované burzy digitálních komodit a chce odměňovat krypto komunitu formou dividend, vydávaných rovnoměrně všem majitelům SPARK Coin. Hlavním cílem je vyvinout decentralizovanou burzu digitálních komodit, kde zákazníci získají 25% z čistého firemního zisku.

Další velká výhoda CoinSparku je údajně jeho lokace. Vzhledem ke spekulacím o možném zákazu krypto obchodování v Jižní Koreji, CoinSpark, se svou centrálou na Kajmanských ostrovech, se může stát bezpečným útočištěm pro zahraniční investory. Společnost má všechny potřebné licence a mohla by být potenciální záchranou pro investory a obchodníky ovlivněných jihokorejským zákazem.

Partnerství s AlphaPoint

Aby zajistili hladký vývoj své obchodní platformy, CoinSpark se spojil s týmem z AlphaPoint, fintech společností, která mění nelikvidní aktiva na likvidní, a umožňuje svým zákazníkům vytvářet produkty a služby přes poskytování na blockchaině založených technologií, digitalizaci komodit a snížení provozních nákladů. Se zákazníky napříč pěti kontinenty a kancelářemi v San Francisku, New Yorku a Philadelphii, AlphaPoint prokazatelně přispěl k vývoji největších současných krypto burz.

Přes ICO bude nabídnutých dohromady 25 milionů Spark tokenů, s hodnotou nastavenou na 0.0025 ETH za kus. Nabídka začne na Valentýna, 14. února a potrvá měsíc, do 14. března. Protože společnost věří ve férovou cenu pro všechny své zákazníky, nebude se konat žádný předprodej. Pro zvýšený zájem o kryptoměny, mnohé ze současných burz mají problém udržet si standard v akvizicích a službách zákazníkům. CoinSpark je připraven zajistit špičkové zákaznické služby 24/7 a slibuje, že všechny problémy budou vyřešeny rychle a efektivně.

CoinSpark nabídne své ICO s 10 základními kryptoměnami: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Bitcoin Gold, Dash, Litecoin, Iota, Neo a Spark. Po úspěšném ICO si společnost dává za cíl umožnit přístup na burzu dalším kryptoměnám, a také více než 200 fiat měnám. SPARK bude distribuován okamžitě po ICO, a držitelé mince mohou začít na CoinSpark obchodovat od dubna.

Kryptoportal bude vývoj ohledně nové decentralizované kryptoburzy sledovat a přinese svým čtenářům informace, jak se daří tvůrcům CoinSpark naplňovat jejich plány.

Zdroj: cointelegraph.com