Sponzorované

CitiCash: Dostupné kryptoměny pro všechny!

Jak chcete řešit masové přijetí kryptoměn, když jimi není možné platit za běžné produkty a služby v našem okolí? Jak chcete řešit masovou adopci, když většina lidí nerozumí kryptoměnové terminologii? Jak chcete řešit masové používání kryptoměn, když na používání tak základní věci, jakou je kryptoměnová peněženka, skoro potřebujete vysokoškolský diplom? A co ty dlouhé řetězce znaků pro adresy a transakce v našich peněženkách? To a mnohem více odrazuje od kryptoměn množství nových uživatelů.

CitiCash chce nabídnout řešení právě těchto problémů!

Tým CitiCash vytvořil peněženku, která je snadno použitelná i pro Vaše prarodiče. Citicash řeší problém přechodu na rozsáhlé používání kryptoměn s funkcí, která umožňuje platit za produkty a služby s debetní kartou přímo propojenou s peněženkou CitiCash. Naše peněženka má zabudovanou funkci na konverzi CitiCash na jakoukoliv fiat měnu akceptovatelnou obchodníkem, který platbu přijímá.

Všechny tyto funkce a mnoho dalších, které chystáme, jsou integrovány do jedné peněženky CitiCash. Zkuste si nainstalovat naši peněženku (trvá to méně než minutu) a přečtěte si white paper. S naším odhodláním a Vaší pomocí můžeme dosáhnout všechny zmíněné cíle!

Proč vznikl CitiCash?

Nová digitální měna CitiCash byla vyvinuta tak, aby umožnila obyčejným lidem vstoupit do světa kryptoměn. Zájem o kryptoměny roste, ale obyčejní lidé, kteří by se chtěli zúčastnit tohoto trendu, čelí náročným technickým problémům.

„CitiCash se od svého počátku zaměřuje na odstranění těchto překážek. Všechny nástroje jsou tedy velmi jednoduché a nevyžadují žádné náročné technické postupy od uživatelů,“ říká Oldřich Šálek, technologický ředitel společnosti Citi Lab Czech.

Spolu s našimi full-time vývojáři, produktovými manažery, marketingovými profesionály a vedením společnosti Citi Lab Czech poskytujeme jedinečný a jednoduchý uživatelský zážitek pro každého. Uživatelé CitiCash si například mohou vybrat svůj vlastní název peněženky, a tak nahradit těžko zapamatovatelný řetězec vygenerovaných znaků. Vlastní jméno usnadňuje identifikaci při zachování původní bezpečnosti.

Používání služby CitiCash v každodenním životě

Kdokoliv s CitiCash mincemi bude mít nárok požádat o debetní kartu. Platby v restauracích, maloobchodních prodejnách, online platformách a eshopech lze provést prostřednictvím této debetní karty. Každá debetní karta je připojena k peněžence.

Při platbě s touto debetní kartou bude převod CitiCash mincí na přiměřenou fiat měnu (národní nebo mezinárodní) automaticky používat aktuální kurz (CitiCash na fiat) tak, aby byli prodejci vyplaceni ve své vlastní preferované fiat měně.

Prodej CitiCash mincí

Dne 1. září ve 12.00 hod. odstartovala společnost Citi Lab Czech prodej mincí CitiCash. Pro účely tohoto prodeje uvolní 130 milionů mincí. Finanční prostředky získané z tohoto prodeje se použijí na technologický a komerční vývoj spojený s náklady na masové přijetí CitiCash ze strany široké veřejnosti. CitiCash je dlouhodobý projekt, který vyžaduje silnou finanční podporu. Konkrétní náklady zahrnují najímání vývojářů, investice do softwarové a hardwarové infrastruktury, integraci debetních karet, náklady na zalistování na hlavní kryptoměnové burzy a také masivní marketingovou kampaň. Hlavním cílem marketingové kampaně je rozšířit koncept CitiCash mezi zákazníky, kteří nemají žádné zkušenosti s kryptoměnami a pomoci jim při používání CitiCash v reálném světě.

Více informací naleznete na webových stránkách projektu a ve white paperu:

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než učiní jakékoli kroky týkající se zmiňovaných společností či produktů.

1 Komentář

  1. Roman

    Nejvíc se mi líbí, když české projekty jsou v angličtině. Proč není whitepaper v češtině. Ať je to třeba v jazycích, ale hlavně taky česky. Jak chcete starší generaci přimět, aby podporovala a používala Váš produkt, když jí hážete klacky pod nohy? Video anglicky, whitepaper anglicky. Už teď k tomu mám nechuť.

Odpovědět

Téma od: Anders Norén