Po hackerském útoku z minulého týdne burza Binance pozastavila výběry a vklady všech kryptoměn a FIATu. Nicméně CEO Binance Changpeng Zhao avizoval, že uživatelé budou moci burzu opět plně využívat bez omezení již v úterý.

Obnovení výběrů a vkladů

Generální ředitel Binance Changpeng Zhao (CZ) ve svém příspěvku oznámil, že Binance obnoví vklady a výběry už v úterý 14. 5. 2019.

Hackerský útok na Binance! Burza přišla až o 7 074 BTC

Changpeng Zhao v příspěvku přiblížil:

„Náš tým pracoval na systémech zabezpečení celý víkend. V uplynulých dnech jsme provedli několik významných přepracování našeho systému s přidáním anebo úplným přepracováním velkého množství pokročilých bezpečnostních funkcí. Podrobnosti o některých změnách uvedeme později.

Aktualizace burzy si vyžádaly zastavení obchodování. Naším cílem je plně obnovit vklady a výběry už v úterý. Přesný čas uvedeme později, v závislosti na tom, jak proběhne finální testování.“

V současnosti jsou všechny výběry a vklady na burze Binance pozastaveny. Vedení burzy k tomuto kroku přistoupilo poté, co se burza minulý týden stala obětí hackerského útoku, při němž bylo odcizeno více než 7,000 BTC (v té době to představovalo přibližně $40 milionů). Přesto, že výběry a vklady jsou pozastaveny, obchodování v rámci burzy omezeno nebylo.

V rámci nových bezpečnostních opatření Binance pracuje i na podpoře dvojfaktorového přihlášení (2FA) pomocí hardwarových zařízení.

Sázkové kanceláře Tipsport a Chance nyní akceptují Bitcoin!

Originální verze tohoto článku byla publikována na našem slovenském webu KryptoPortal.sk

Zdroj: binance.com