Burza Coinbase přidala na svou maloobchodní platformu Coinbase Pro čtyři nové kryptoměny. Všechna tato kryptoaktiva jsou ERC-20 tokeny: Civic (CVC), district0x (DNT), Loom Network (LOOM) a Decentraland (MANA). Burza zpřístupnila vklady tokenů ještě před možností obchodování s nimi.

Coinbase nabízí celkem 7 ERC-20 tokenů

Společnost Coinbase se ještě začátkem roku rozhodla navýšit počet tokenů na platformě, přičemž se přiklonila k tokenům založeným na ERC-20 standardech. Burza dosud zalistovala Basic Attention Token (BAT)USD Coin (USDC) a 0x Protocol (ZRX). Se čtyřmi novými tokeny tak vzroste nabídka ERC-20 tokenů na burze až na sedm.

Coinbase se k důvodu přidání ERC-20 tokenů vyjádřila následovně:

„Naše rozhodnutí přidat ERC-20 tokeny je založeno na relativní lehkosti integrace standardů s naší existující infrastrukturou zejména z bezpečnostního hlediska.“

ČTĚTE TAKÉ:

Co je to ERC-20 a proč je pro Ethereum důležitý?

Burza taktéž podotkla, že některá další populární aktiva zatím nebyla přidána na jejich platformu, ale uvažují nad možností jejich zalistování. Jiný zdroj uvádí, že  Ripple (XRP ) a Cardano (ADA) patří k aktivům, nad nimiž burza uvažuje.

Obchodování na Coinbase Pro začne jako vždy ve 4 fázích

Burza začala přijímat příchozí transfery čtyř nových tokenů hned po oznámení, tedy 8. prosince. Vklady jsou akceptovány nejméně 48 hodin před spuštěním obchodování s nimi. Burza spustí obchodování s tokeny, jakmile dosáhne jejich potřebnou likviditu.

Tokeny jsou k dispozici pro obchodování  pouze pro uživatele ze států EU, Velké Británie, Singapuru, Austrálie, Kanady a z USA (kromě státu New York). Burza může později umožnit obchodování i pro jiné jurisdikce. Žádná z aktiv zatím nebudou k dispozici pro uživatele coinbase.com či její aplikace.

Pokud byste se chtěli na Coinbase zaregistrovat a využívat služeb této přední burzy, využijte tento doporučující link. Po registraci a nákupu kryptoměn za $100 dostanete Vy i redakce KryptoPortal ZDARMA Bitcoin v hodnotě $10. Získáte tak malý bonus a zároveň podpoříte KryptoPortal.

Jako obvykle, obchodování každé kryptoměny bude umožněno ve 4fázovém procesu. Ve fázi „jen transfery“ mohou uživatelé vložit CVC, DNT, LOOM a MANA na jejich Coinbase Pro účty. Tato fáze bude trvat nejméně 12 hodin. Ve fázi „post only“ budou zákazníci moci zadat limit obchod. Po alespoň jedné minutě z druhé fáze se limit objednávky spáruje s dalšími od jiných uživatelů po dobu nejméně 10 minut. Coinbase následně spustí úplnou fázi obchodování. Uživatelé budou schopni zadat stop, limit a market obchody.

Originální verze tohoto článku byla publikována na našem slovenském webu kryptoportal.sk

Zdroj: blokt.com