Vídeňská fintech společnost a oblíbená evropská kryptoburza Bitpanda přidala dlouho očekávanou možnost na opakované nákupy na své obchodní platformě. S Bitpanda Savings mohou uživatelé pohodlně nastavit opakované nákupy pro Bitcoin nebo některé z více než 20 digitálních aktiv dostupných na platformě.

S programem Bitpanda Savings vídeňská firma umožňuje svým více než 900,000 uživatelům nakupovat kryptoměny automaticky a pravidelně. Tedy denně, týdně, jednou za 14 dní či měsíčně. Podle společnosti je opakovaná funkce nákupu jednou z nejočekávanějších funkcí podle její komunity. V rámci uvedení této funkce na trh společnost odmění plně verifikované uživatele, kteří si vytvoří spořící plán s náhodně vybranou kryptoměnou podporovanou na jejich platformě v hodnotě od 5 do 200 EUR.

„Možnost vytvářet si na naší platformě úspory touto formou je pro nás klíčová. Chceme se stát číslem jedna pro uživatele, kteří si chtějí budovat své digitální bohatství,“ říká Eric Demuth, spoluzakladatel Bitpandy a CEO.

Společnost má pověst předního maloobchodního makléře v Evropě pro jednoduché, bezpečné a důvěryhodné obchodování s Bitcoinem a jinými digitálními aktivy. V posledních měsících Bitpanda neustále roste z hlediska velikosti týmu a nových funkcí na její obchodní platformě. Bitpanda nedávno vydala i svou aplikaci pro operační systém Android, která přináší intuitivní tradingové rozhraní napříč desktopovým a mobilním rozhraním. Uživatelé tak nyní mohou nakupovat, prodávat a obchodovat s digitálními aktivy na cestách se stejnou vysoce kvalitní službou, jakou uživatelé již využívají a znají na webové platformě. Rakouská fintech společnost také uvedla na trh funkci Bitpanda Swap, která umožňuje okamžitou výměnu jedné kryptoměny za jinou, a také staví na již existujících produktech.

O Bitpanda

Bitpanda je fintech společnost se sídlem ve Vídni, v Rakousku. Byla založena v roce 2014. Od té doby se rozrostla na přední evropskou obchodní platformu zaměřenou na nákup a prodej digitálních aktiv, jako je Bitcoin. Bitpanda má v současnosti více než 900,000 uživatelů a více než 95 členů ve svém týmu. Společnost je silným zastáncem inovativní síly kryptoměn a technologie blockchain. Jejím posláním je být klíčovou hybnou silou v probíhající revoluci v oblasti fintech tím, že poskytuje jednoduchý, bezpečný a důvěryhodný přístup k digitálním aktivům pro nové i zkušené uživatele.

Originální verze tohoto článku byla publikována na našem slovenském webu kryptoportal.sk