Momentálně existuje nejméně 83 různých možností pro uchovávání, používání a utrácení Binance Coin (BNB). Největší kryptoměnová burza Binance oznámila, že její iniciativa #UseBNB tento seznam dále rozšíří vzhledem k faktu, že stále více projektů je založených na platformě Binance Chain.

BNB token můžete využít až 83 způsoby

Binance Coin (BNB) momentálně patří mezi nejlépe si počínající kryptoměny. Za poslední měsíc se jí podařilo zvýšit svou hodnotu i použitelnost o 50 %. Podle oficiálního oznámení od burzy Binance BNB token má v současnosti 83 různých možností na jeho uchovávání, použití a utrácení.

Brave je díky své rychlosti a ochraně soukromí vyhledávanou alternativou vůči Google Chromu

Poslední podobné oznámení od managementu burzy Binance přišlo v březnu 2019, kdy burza deklarovala 55 možností využití BNB tokenu. Znamená to tedy, že od té doby se tento počet zvýšil o více než 50 %.

Binance ve svém oficiálním blogu uvedla, že do tohoto seznamu přibylo více než 28 nových odůvodněných možností využití pro BNB. Toto velké procento nárůstu použití BNB tokenu připisují spuštění vlastní Binance Chain. Jde o vlastní platformu burzy Binance, která se chová jako decentralizovaná burza.

Poptávka po Binance Chainu roste

Od konce dubna, kdy byl Binance Chain spuštěn do ostrého provozu, tucty kryptoprojektů projevily o něj zájem. Poptávka po spuštění nových tokenů právě na této vysoce výkonné blockchainové platformě stoupá.

Burza tvrdí, že momentálně evidují nejméně 24 veřejně vyhlášených různých projektů, které by chtěly spustit jejich tokeny právě na Binance Chainu. Tato informace by se ještě měla potvrdit. Popularita nové Binance platformy je ale již nyní bezpochyby značně vysoká.

Více než dva tucty použití BNB tokenu

Možnosti použití, úschovy a utrácení BNB tokenu. Zdroj: binance.com

Prudký nárůst počtu případů použití pro BNB byl připsán relativně velkému počtu nových kryptoprojektů, které jsou nyní spuštěny na Binance Chainu. Jelikož BNB token je nativním tokenem této platformy, všechny transakce, včetně jiných tokenů na Binance Chainu, budou v rámci sítě používat BNB na placení poplatků.

Binance na svém blogu píše:

„Čím více projektů používá naši Binance Chain a více lidí používá tokeny, tím víc se využívá větší množství BNB tokenů.“

Na Binance Chainu bylo spuštěno několik vysoce profilových projektů včetně Mithril. Jde o decentralizovanou platformu se sociálními médii, která odměňují tvůrce obsahu. Dalšími projekty jsou například Raven protokol a Harmony.

Některé z nových použití BNB jsou i BitTorrent, BayPay, Coinify, MachiX a Magnum  Wallet.

Binance Coin si v posledních dvou týdnech drží svou hodnotu na rozmezí $30 až $35.

Společnost Binance spustila beta verzi své decentralizované burzy Binance DEX

Originální verze tohoto článku byla publikována na našem slovenském webu KryptoPortal.sk

Zdroj: cryptoslate.com