CEO společnosti Ripple Brad Garlinghouse nedávno diskutoval v rámci Ask Me Anythning (AMA) meetingu s vrchní manažerkou marketingu společnosti Monikou Longovou. AMA diskuse se odehrála v úterý 18. prosince ve 14:30.

Pokud Ripple skončí, s XRP se bude i nadále obchodovat

Na AMA meetingu se slečna Longová ptala Brada Garlinghouse, zda je XRP formou cenného papíru společnosti, či nikoli. Slečna Longová také potvrdila, že tato otázka už byla CEO Ripple položena několikrát. Brad Garlinghouse odpověděl následovně:

„Myslím, že je zcela jasné, že XRP není formou cenného papíru Ripple. Je zde pro to několik důvodů. Jeden z nejzávažnějších je podle mého názoru ten, že pokud společnost Ripple skončí, XRP se bude obchodovat na více než stovce směnáren po celém světě i nadále.“

CEO Ripple: V roce 2019 budou banky pro své klienty spravovat kryptoaktiva, jako je XRP

Rok 2018 zaznamenal pouze velmi skromné investice ze strany institucí.
Na AMA meetingu Brad Garlinghouse také řekl, že jeho předpověď institucionálních investicí do kryptoprůmyslu bude muset být odložena na rok 2019.

„V jedné předpovědi jsem se myslím mýlil. Opravdu jsem si myslel, že rok 2018 bude rok, ve kterém budeme svědky zvyšující se účasti institucionálních investorů na trhu digitálních měn.

Myslím, že se to nakonec nestalo v očekávaných rozměrech. Dělo se tak pouze ve velmi malém měřítku. A myslím, že je to především, protože kryptoprůmysl dosud nedozrál do bodu, kdy by se instituce skutečně mohly zapojit.

Takže posunu svoji předpověď na rok 2019.“

Celý videozáznam z AMA meetingu naleznete zde:

SEC má plno práce s rozhodnutím o Bitcoin ETF

Brad Garlinghouse také poskytl své poznatky o nadcházejícím rozhodnutí SEC o Bitcoin ETF. Kvůli citlivosti tématu ETF přiznal CEO Ripple, že SEC v USA stojí před nelehkým úkolem. Regulační úřad zatím sdělil, že jejich hlavním záměrem je minimalizace rizik spojených s manipulací s Bitcoinem podporovaným ETF-kami.
Garlinghouse také doplnil, že události roku 2018 úkol SEC neulehčily, protože jsme zaznamenali větší koncentraci těžební síly BTC. Takto centralizovaná těžební síla zvyšuje rizika manipulace.

Co si myslíte o tomto AMA meetingu s Bradem Garlinghousem Vy? Myslíte si, že XRP může prosperovat i bez společnosti Ripple? Podělte se o své názory v komentářích.

Nový software na těžbu kryptoměn maximalizuje výkonnost a ziskovost

Zdroj: ethereumworldnews.com