Vídeňská fintech společnost Bitpanda stále roste. Před spuštěním Bitpanda Global Exchange překonala obchodní platforma 1 milion uživatelů.

Od spuštění brokerské kryptoměnové platformy v roce 2014 komunita Bitpanda neustále roste. S blížícím se srpnovým spuštěním profesionální obchodní platformy – Bitpanda Global Exchange – je společnost odhodlána rozšířit svůj dosah po celém světě. Právě teď vidí stabilní nárůst počtu přihlášených uživatelů, přičemž 90 % z nich pochází z Evropy. Očekává se tendence k celosvětové expanzi. Platforma společnosti Bitpanda zaznamenává desetimístný roční objem obchodů, přičemž nejobchodovanějšími aktivy jsou Bitcoin, Pantos a Ethereum. Aplikace Bitpanda pro operační systém Android byla stažena více než 120,000-krát. V Play Store žebříčku se jí daří díky pozitivním recenzím uživatelů.

„Jsme nadšeni, že jsme dosáhli milníku 1 milionu uživatelů. Náš neustálý růst je důkazem, že jsme na správné cestě. V současné době se nacházíme v závěrečných fázích spuštění Bitpanda Global Exchange. S naším prvním globálním produktem se snažíme růst ještě rychleji. Navíc naši uživatelé mohou v budoucnu očekávat více inovativních produktů a funkcí, díky nimž bude naše poslání demokratizovat svět investic skutečností,“ říká CEO Bitpandy Eric Demuth.

Bitpanda je v současné době uprostřed své první Initial Exchange Offering, BEST IEO, která je již nejúspěšnější v Evropě. Dosud získali 28,9 milionů eur a tyto prostředky budou použity na další rozvoj ekosystému Bitpanda: původní platformy a Bitpanda Global Exchange, která bude spuštěna 7. srpna 2019.

O Bitpandě

Bitpanda je fintech společnost se sídlem ve Vídni, v Rakousku. Byla založena v roce 2014 a její zakladatelé jsou Eric Demuth, Paul Klanschek a Christian Trummer. Společnost je silným zastáncem inovativní síly kryptoměn a technologie blockchain. Posláním společnosti je zbourat investiční bariéry a přenést finanční produkty do 21. století. Bitpanda má v současnosti kolem milionu uživatelů a více než 120 členů ve svém týmu. S licencí poskytovatele platebních služeb PSD2, nejmodernější bezpečností a jednoduchým uživatelským rozhraním se Bitpanda rozrostla na populární obchodní platformu pro začátečníky i experty. Uživatelé mohou nyní obchodovat s Bitcoinem (BTC), Ethereem (ETH), zlatem a více než 20 dalšími digitálními aktivy.

Obsah tohoto článku je sponzorován. KryptoPortal za tento obsah nezodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za propagované produkty. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum předtím, než učiní jakékoli kroky týkající se zmiňovaných společností či produktů.